Резюме от 16 декабря 2017

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/4551067/

Перекладач англійської

Удаленная работа.

Город:
Львов

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Петрівська Маріанна Оленівна

Контактна інформація:
email:[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
телефон:‎[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Студентка, активний громадський діяч, член організації "Спадщина", "ФРІ", як відомо у громадській діяльності дуже цінують такі риси, як відповідальність, бажання до самовдосконалення і креативність, тому їх наявність дуже допомагає мені в організації численних заходів та волонтерстві. Цьогоріч я була волонтером на щорічному дитячому форумі і мала досвід спілкування англійською з гостями форуму з-за кордону.
Цього року я відвідала Великобританію для безпосереднього удосконалення мови у англомовному середовищі. Також кожного літа стараюсь відвідувати англомовні табори, минулого року отримала сертифікат Upper-intermidiate від Ames, а цьогоріч мала досвід розробки проекту і спілкування з волонтерами з Peace Corps у таборі Mascot, 9 днів спілкування лише англійською були надзвичайно хорошим досвідом, а також я 3 роки підряд ще будучи дитиною удосконалювала свою англійську в англомовному таборі при Українському католицькому університеті.
У травні 2017 здала міжнародний екзамен IELTS на сертифікат рівня C1 і відтоді активно продовжую займатись перекладом і вдосконаленням свого vocabulary.
Цього ж року у листопаді здала на A2 з польської і тепер це друга мова, якою я вільно спілкуюсь.
Робота копірайтера приваблює мене можливістю застосування своїх знань на практиці та гнучким графіком роботи.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: