Резюме від 16 грудня 2017

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/4551067/

Перекладач англійської

Дистанційна робота.

Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Петрівська Маріанна Оленівна

Контактна інформація:
email:[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
телефон:‎[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

Студентка, активний громадський діяч, член організації "Спадщина", "ФРІ", як відомо у громадській діяльності дуже цінують такі риси, як відповідальність, бажання до самовдосконалення і креативність, тому їх наявність дуже допомагає мені в організації численних заходів та волонтерстві. Цьогоріч я була волонтером на щорічному дитячому форумі і мала досвід спілкування англійською з гостями форуму з-за кордону.
Цього року я відвідала Великобританію для безпосереднього удосконалення мови у англомовному середовищі. Також кожного літа стараюсь відвідувати англомовні табори, минулого року отримала сертифікат Upper-intermidiate від Ames, а цьогоріч мала досвід розробки проекту і спілкування з волонтерами з Peace Corps у таборі Mascot, 9 днів спілкування лише англійською були надзвичайно хорошим досвідом, а також я 3 роки підряд ще будучи дитиною удосконалювала свою англійську в англомовному таборі при Українському католицькому університеті.
У травні 2017 здала міжнародний екзамен IELTS на сертифікат рівня C1 і відтоді активно продовжую займатись перекладом і вдосконаленням свого vocabulary.
Цього ж року у листопаді здала на A2 з польської і тепер це друга мова, якою я вільно спілкуюсь.
Робота копірайтера приваблює мене можливістю застосування своїх знань на практиці та гнучким графіком роботи.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: