Резюме от 23 марта 2018 PRO

Бойчук Віктор Васильович

Регіональний менеджер, 10 000 грн

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Дата рождения:
21 ноября 1988 (29 лет)
Город:
Львов


Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Священнослужитель

с 05.2011 по 03.2017 (5 лет 10 месяцев)
Церква, Львів (Духовно-просвітницька)

Відповідальність та керування 400 чоловік. Було досягнуто найвищих показників


Образование

Український Гуманітарний Інститут

Філософія, Буча

Высшее, с 09.2007 по 07.2011 (3 года 10 месяцев)

Філософія-релігієзнавства


Дополнительное образование

  • Журналістика (2011-2012)

Профессиональные навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Впевнений користувач ПК будь якої OS

Знание языков

  • Украинский — эксперт
  • Русский — эксперт
  • Английский — начинающий

Дополнительная информация

Бойчук Віктор Васильович
21.11.1988 року народився на Черкащині, за корінням Буковинець. Одружений, маю двох дітей.
В 2006 році закінчив школу та одразу почав працювати.
З 2006 по 2010 рік працював у будівельній компанії. Починаючи від різноробочого до менеджера управління персоналом. В мої обов’язки входило: участь у переговорах із замовниками, будівельними організаціями, підрядними організаціями, постачальниками обладнання та матеріалів, здійснення контролю за розробкою та передачею проектно-кошторисної документації.
В 2007 році поступив в приватний вищий навчальний заклад Український Гуманітарний Інститут в м. Буча Київської області, на філософський факультет. Одночасно навчався на теологічному факультеті.
В 2011 році отримав диплом бакалавра.
В будівельній сфері працював 4 роки, тому маю досвід та кваліфіковані знання координації організацій на етапі проектування та будівництва. Вмію працювати з проектною та технічною документацією та бухгалтерією.
В 2011 році закінчив приватні курси журналістики та ораторського мистецтва. Здобув практичні навики журналіста та відео оператора працюючи волонтером на ТК Надія.
З 2011 року кардинально змінив свою діяльність та перейшов працювати в культурно-духовно-просвітницьку сферу. Пропрацював 6 років. Під моєю опікою було понад 400 осіб, з їхніми потребами та проблемами, за яких я відповідав персонально.
За цей час, з моєї ініціативи, було звершено багато соціальних проектів, семінарів, тренінгів, акцій та благодійних концертів. Робота з переселенцями, учасниками АТО, сиротами та дітьми з інтернатів.
Мав часті зустрічі з представниками влади, представниками благодійних організацій, журналістів (ЗМІ), вищими релігійними представниками. Вів свою діяльність по всій території України. Тісно співпрацював з телеканалом “Надія”.
Досконало володію українською та російською мовами, англійською та польською володію на початковому рівні, вивчав древньоєврейську та древньогрецьку мови.
Маю посвідчення та досвід водія зі стажем 11 років. Всі відкриті категорії та досвід водіння всіх транспортних засобів (окрім трамваїв та спецтехніки) За 11 років жодного разу не потрапляв в ДТП.
Впевнений користувач ПК. Працюю з OS Mac, Windows, Linux. Вільно користуюсь програмами Office та інш.
Легко знаходжу спільну мову з людьми, комфортно почуваю себе у новому колективі, швидко адаптуюся, відкритий до людей, позитивно ставлюся до будь-яких життєвих ситуацій.
Живу за принципом: “Живемо один раз!”
З гумором сприймаю будь-які проблеми, відповідальний, стресостійкий, вмію досягати поставлених цілей, легко навчаюся новому, ерудований.
На професійному рівні володію словом, хороший оратор, був ведучим на різних заходах, немає страху перед публікою, легко тримаю увагу людей прикутою до себе.
Особливості: вмію переконувати людей, читаю поміж рядків, швидко оцінюю ситуацію, орієнтуюся в просторі, знаходжу психологічний підхід до кожного.
Уважний, культурний та вихований, без шкідливих звичок, контролюю емоції.
Тверезо оцінюю будь-яку ситуацію та свої можливості. Принциповий, проте вмію йти на компроміс, якщо він того вартий.
Відкритий до діалогу в питанні місцепроживання.
Мені подобається пізнавати щось нове та цікаве, тому часто міняю рід діяльності та навчаюся новому, пробую свої можливості у різних сферах. Проте у якій б я сфері не був задіяний, завжди викладаюсь на всі 100%, відданий справі та чітко йду до поставлених цілей


Контактні дані:
[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Бойчук Віктор Васильович


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: