Резюме от 14 января 2018 PRO

Полищук Виталий Владимирович

Сервисный инженер, 16 500 грн

Полная занятость.

Дата рождения:
13 апреля 1987 (30 лет)
Город:
Киев


Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Налагоджувальник автоматизованих і полу автоматизованих ліній.

с 07.2010 по наст. время (7 лет 6 месяцев)
ТОВ «СК Джонсон» (SC Johnson - A Family Company)., Киев (Виробництво побутової хімії. http://www.scjohnson-cis.com)

- Липень 2010р. – Грудень 2012р. Працював налагоджувальником автоматизованих і полу автоматизованих ліній (на контрактній основі).
- Січень 2013р. – Нинішній час. Працюю налагоджувальником автоматизованих і полу автоматизованих ліній (в штаті компанії).

Обов’язки та навики: Запуск, наладка, переналадка виробничих ліній, перехід з одного продукту на інший, приготовлення полуфабрикату для подальшого виробництва, візуальний та лабораторний контроль якості продукції, усунення несправностей, попереджувально-плановий ремонт та ін. Маю навики роботи з такими машинами: міксер - зважування та змішування компонентів для приготовлення полу фабрикату; екструдер - переробка полуфабрикату та подальше виробництво продукту; флоупак - горизонтальна пакувальна машина; укладчик, картонайзер - фасовочно упаковочні машини; орієнтатор, дівайдер - машини для позиціонування флаконів на конвейєрі; кронес, слівер - етикетировочні машини; а також з іншими фасовочно-розливними машинами револьверного та лінійного типу. Приймав активну участь в монтажі та введені в експлуатацію нового обладнання виробничої лінії Hazelnat, а також приймав участь в удосконаленні та модернізації проблемних вузлів виробничих ліній: аналіз та усунення заторів, зменшення втрат та збільшення ефективності.

Оператор бобінорізальних машин.

с 07.2008 по 07.2010 (2 года)
ТОВ «Сервіс Центр Рітрама-Україна», Киев (Напрямок: самоклеючі плівки та бумаги для етикетки (флексо друк) та реклами (широкоформатний, офсетний, трафаретний друк). http://www.ritrama.com.ua)

Обов’язки та навики: Обслуговування бобінорізальних машин JURMET, GAWAN-1.6, та GAWAN-650. Регулювання параметрів, зміна формату розмірів різу, технічне обслуговування та ін. А також маю навики роботи: з пакувальними машинами - палетайзер; машинами для пресування відходів - гідравлічний прес; машинами для вигрузки та загрузки готової продукції - електроштабелер, погрузчик; складськими роботами - прийом продукції зі складу для подальшої переробки, здача остатків на склад, комплектація та відгрузка заказів споживачу, робота в 1С. Приймав активну участь в монтажі та введені в експлуатацію нового обладнання та складського устаткування.


Образование

Уманський Державний Аграрний Університет (УДАУ).

Агрономії, Агроном., Умань

Высшее, с 09.2004 по 11.2009 (5 лет 2 месяца)

- Вересень 2004р. – Травень 2008р. Уманський Державний Аграрний Університет (УДАУ).
Агрономічний факультет.
спеціальність: технолог з агрономії.
бакалавр, - денна форма навчання.
-Липень 2008р. – Листопад 2009р. Уманський Державний Аграрний Університет (УДАУ), нині Уманський Національний Університет Садівництва (УНУС).
Агрономічний факультет.
спеціальність: агроном,
спеціаліст, - заочна форма навчання.

В 2007 році проходив практику від університету, був направлений в господарство ТОВ "Оберіг" що знаходиться в селищі Пугачівка, Жашківського р-ну, Черкаської обл. Господарство спеціалізувалося на вирощуванні цукрового буряку, під час проходження практики займав посаду помічник головного агронома. Проводився інтегрований захист цукрового буряку, розрахунок та внесення мінеральних добрив, регуляторів росту та засобів захисту рослин. В господарстві також я ознайомився з сільськогосподарською технікою міжнародного виробника John Deere, Сlaas, Ropa, випробував її в полі на практиці та отримав практичні знання.


Дополнительная информация

СПЕЦИФІКАЦІЯ ТА НАВИКИ:
Мови: українська – рідна.
Впевнений користувач ПК: Ремонт, налаштування, заміна ПЗ та ін.
Програми: Microsoft Office, Internet Explorer, 1С виробництво.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
Народився 13/04/1987р.
Наявність закордонного паспорту.
Маю посвідчення водія категорії "А", "В", "С", та тракториста-машиніста категорії "А", "В", "С", "D".

ЯКОСТІ / ІНТЕРЕСИ:
Активний, відповідальний, цілеспрямований, вмію працювати в команді. Швидко навчаюсь новому. Не маю шкідливих звичок.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: