Резюме от 14 января 2018 PRO

Геть Юлія Юріївна

Журналіст, редактор, адміністратор, ведуча, event-менеджер, організатор свят, 7 000 грн

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Дата рождения:
15 августа 1995 (22 года)
Город:
Винница


Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Старший лаборант кафедри української літератури

с 09.2016 по 06.2017 (9 месяцев)
ВДПУ ім. М. Коцюбинського, Винница (Освіта)

Працювала і здобувала цінний досвід у сфері освіти, спілкувалася й проводила заняття для студентів, вела документацію кафедри, організовувала літературні читання і зустрічі з відомими людьми, писала статті й звіти про роботу кафедри та проведення заходів, допомагала в організації конференцій, зустрічей, концертів та культурних походів. Після - працювала за кордоном.

Член бригади ресторану

с 05.2016 по 08.2016 (3 месяца)
"Макдональдз Юкрейн ЛТД", Винница (Ресторанний бізнес)

Ще одна маленька історія:) Робота у цій сфері дала мені можливість зрозуміти те, що попри втому й надзвичайно активний ритм, можна і потрібно зберігати гарний настрій, позитив, бути стійкою до непередбачуваних подій, бути привітною за будь-яких обставин і впевнено триматися навіть тоді, коли фізично вже виснажена. Робота в "Маці" - це можливість для молодих людей стати самостійними, власне тому й ця сторінка була відкритою для мене. Дружній колектив та атмосфера єдності - ті речі, які хочеться бачити в будь-якій роботі.

Вихователь, організвтор культурних програм

с 06.2015 по 08.2015 (2 месяца)
Одеський дитячий оздоровчий табір імені Ю. Гагаріна, Одесса (Культура, освіта)

Була офіційно працевлаштована. Робота з дітьми завжди вважалася особливою... Для мене вона була особливо насиченою та приємною! Коли ти не маєш ні хвилини спокою, коли намагаєшся встигнути поєднати догляд за вихованцями та організацію тематичного виступу, коли пишеш томами сценарії, а потім пояснюєш усе непосидючим дітлахам... Мабуть, дитячий табір - це маленька "школа життя"... Чудово, коли ти там вихованець, але неймовірно, коли ти "вихователь"!


Образование

ВДПУ ім. М. Коцюбинського

Факультет філології й журналістики імені М.Стельмаха. Журналіст. Фахівець у галузі реклами і зв'язків з громадськістю, Винница

Высшее, с 09.2012 по 06.2017 (4 года 9 месяцев)

Здійснила давню мрію - стала журналістом. Мені до вподоби все, що пов'язане із комунікацією, інформацією, публікою і спілкуванням. Важливо любити те, що робиш... Це - моє. А тому хочеться удосконалюватися і працювати на результат. За роки навчання проходила практику в часописах і періодичних виданнях Вінниччини, активно друкувалася на сторінках студентської газети, працювала на обласному радіо й пробувала себе в ролі моделі, знімалася в рекламних роликах. Мрію про збагачення досвіду у цій сфері, про нові знайомства, стабільність і впевненість у завтрашньому дні.


Дополнительное образование

 • ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Спеціальність: Філологія. Українська мова та література. Українознавство (2012-2018р.)

Профессиональные навыки

 • Навыки работы с компьютером
  Впевнений користувач ПК
 • Пишу творчо і з дотриманням норм, маю поставлений голос і дикцію (10 лет опыта)
  Эксперт, использую в настоящее время.

Знание языков

 • Английский — средний
 • Польский — средний
 • Украинский — эксперт
 • Русский — эксперт

Дополнительная информация

Наразі здобуваю другу вищу освіту (магістр) за спеціальністю Філолог. Вчитель української мови та літератури (заочна форма навчання - у лютому 2018 року отримаю диплом). Цікавлюся організацією та координацією свят різного жанру й напряму, працюю над збагаченням досвіду, розширенням бази клієнтів. На початку лютого 2018 р. по закінченню курсу, отримаю диплом "Весільний координатор та організатор" (місце проведення - Львів). За роки навчання була незмінною ведучою корпоративів та концертів як у ВДПУ, так і поза його межами, працювала аніматором у дитячому кафетерії. Комунікабельна та відповідальна. Шукаю роботу "для душі" і чекаю на Ваш дзвінок. Раптом ми шукаємо саме один одного? :)


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: