Резюме от 21 февраля 2018 PRO

Геть Юлія Юріївна

Журналіст, редактор, адміністратор, консультант, event-менеджер, 7 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
23 года
Город:
Днепр

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Старший лаборант кафедри української літератури

с 09.2016 по 06.2017 (9 месяцев)
ВДПУ ім. М. Коцюбинського, Винница (Освіта)

Працювала і здобувала цінний досвід у сфері освіти, спілкувалася й проводила заняття для студентів, вела документацію кафедри, організовувала літературні читання і зустрічі з відомими людьми, писала статті й звіти про роботу кафедри та проведення заходів, допомагала в організації конференцій, зустрічей, концертів та культурних походів. Після - працювала за кордоном (м. Краків, Польща, ресторан "Піно" (досвід роботи - 6 міс.).

Член бригади ресторану

с 05.2016 по 08.2016 (3 месяца)
"Макдональдз Юкрейн ЛТД", Винница (Ресторанний бізнес)

Ще одна маленька історія:) Робота у цій сфері дала мені можливість зрозуміти те, що попри втому й надзвичайно активний ритм, можна і потрібно зберігати гарний настрій, позитив, бути стійкою до непередбачуваних подій, бути привітною за будь-яких обставин і впевнено триматися навіть тоді, коли фізично вже виснажена. Робота в "Маці" - це можливість для молодих людей стати самостійними, власне тому й ця сторінка була відкритою для мене. Дружній колектив та атмосфера єдності - ті речі, які хочеться бачити в будь-якій роботі.

Вихователь, організатор культурних заходів

с 06.2015 по 08.2015 (2 месяца)
Одеський дитячий оздоровчий табір імені Ю. Гагаріна, Одесса (Культура, освіта)

Була офіційно працевлаштована. Робота з різновіковим колективом завжди вважалася особливою... Для мене вона була особливо насиченою та приємною! Коли ти не маєш ні хвилини спокою, коли намагаєшся встигнути поєднати догляд за вихованцями та організацію тематичного виступу, коли пишеш томами сценарії, а потім пояснюєш усе непосидючим дітлахам... Мабуть, дитячий табір - це маленька "школа життя"... Чудово, коли ти там вихованець, але неймовірно, коли ти "вихователь"!


Образование

ВДПУ ім. М. Коцюбинського

Факультет філології й журналістики імені М.Стельмаха. Журналіст. Фахівець у галузі реклами і зв'язків з громадськістю, Винница
Высшее, с 09.2012 по 06.2017 (4 года 9 месяцев)

Здійснила давню мрію - стала журналістом. Мені до вподоби все, що пов'язане із комунікацією, інформацією, публікою і спілкуванням. Важливо любити те, що робиш... А тому хочеться удосконалюватися і працювати на результат. За роки навчання проходила практику в часописах і періодичних виданнях Вінниччини, активно друкувалася на сторінках студентської газети, працювала на обласному радіо й пробувала себе в ролі моделі, знімалася в рекламних роликах. Мрію про збагачення досвіду у сфері комунікації, нові знайомства, стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

Паралельно здобувала другу вищу освіту за спеціальністю Філологія. Українська мова і література. Українознавство. У 2018 році з відзнакою закінчила магістратуру.


Дополнительное образование

ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Спеціальність: Філологія. Українська мова та література. Українознавство (2012-2018р.)


Профессиональные и другие навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Впевнений користувач ПК. Володію програмами Microsoft Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Internet, e-mail та ін.
  • Грамотна вимова, хороша дикція, професійно поставлений голос. (5 лет опыта)
    Эксперт, использую в настоящее время.

Знание языков

  • Английский — средний
  • Польский — средний
  • Украинский — эксперт
  • Русский — эксперт

Дополнительная информация

Відповідальна, цілеспрямована, активна та комунікабельна. Здобула педагогічну освіту і фах журналіста. За роки навчання в університеті була незмінною ведучою корпоративів та концертів як у навчальному закладі, так і поза його межами. Спробувала себе у різних сферах: працювала на обласному радіо, на телеканалі "Вінтера", аніматором у дитячому кафетерії, ведучою, оператором call-центру, турагентом. Творча та креативна. Маю чимало захоплень, цікавлюся організацією та координацією свят різного жанру й напряму, працюю над збагаченням досвіду, розширенням бази клієнтів. Швидко навчаюся, тому відсутність досвіду в тій чи тій галузі не стане проблемою. Легко адаптуюся до нових умов та колективу. Вільно та грамотно володію як українською, так і російською мовами. У найближчому майбутньому планую закінчити курси англійської мови, засвідчивши здобуті знання відповідним дипломом. Мрію про цікаву та насичену роботу і чекаю на Ваш дзвінок. Раптом ми шукаємо саме один одного? :)


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: