Резюме від 15 січня 2019

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/4594028/

Економіст, бухгалтер

Повна зайнятість.

Місто:
Тернопіль
Готовий до переїзду в:
Збараж

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Спеціаліст 1категорії, головний спеціаліст відділу доходів, головний спеціаліст відділу з призначення пенсій,заступник начальника відділу, начальник відділу з призначення пенсій

з 11.1994 по 09.2015 (20 років 10 місяців)
Управління Пенсійного фонду, Збараж (Виплата і призначення пенсій, збір та перевірка правильності нарахування та перерахунку внесків до Пенсійного фонду)

Обов'язки: Відділ доходів:перевірка правильності нарахування і перерахунку внесків до Пенсійного фонду, прийняття звітів від організацій, зведення інформації по участку, подання інформацій в Головне управління.
Відділ з призначення пенсій:нарахування та виплата пенсій, перевірка правильності призначення і перерахунку пенсій, надання різного роду інформації, формування і подання звітності в Головне управління, керівництво роботою відділу, надання консультацій по пенсійному законодавству.
Досягнення: нагороджена грамотою облдержадміністрації за хорошу роботу


Освіта

Тернопільський інститут народного господарства

Еконономічне та соціальне планування.Економіст, Тернопіль
Вища, з 09.1990 по 06.1994 (3 роки 9 місяців)

Диплом з відзнакою, спеціаліст


Додаткова інформація

Відповідальна, пунктуальна, аналітичне мислення, здатність до навчання


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: