Резюме від 6 листопада 2018 PRO

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/4600068/

Економіст з планування

Повна зайнятість.

Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Заступник начальника управління

з 11.1994 по 08.2017 (22 роки 9 місяців)
Фонд соціального страхування України, Киев (Соціальна)

ПОСАДОВІ ОБОВ’ЯЗКИ

•Прогнозування і контроль економічних показників бюджету. Оцінка фінансових ризиків.
•Розрахунок планових показників доходів та витрат бюджету, підготовка аналітичних та інформаційних обґрунтувань щодо їх необхідності.
•Аналіз та контроль виконання показників надходжень та витрат бюджету.
•Розрахунок прогнозного та очікуваного фонду оплати праці для формування прогнозний та планових надходжень бюджету.
•Розрахунок прогнозної частки єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (страхового тарифу) для забезпечення збалансованого бюджету.
•Розрахунок прогнозних показників видатків до бюджетних запитів за бюджетною програмою «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» по напряму «Надання допомоги по тимчасовій непрацездатності громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
•Розрахунок прогнозних показників доходів та витрат бюджету на наступні періоди.
•Розрахунок статей кошторису в частині оплати праці та контроль за їх виконанням.
•Постановка і коригування завдань для прикладного програмного забезпечення в частині планування бюджету, складання кошторисів і штатних розписів.
•Оптимізація нормативної бази в частині бюджетного процесу (Інструкція про порядок складання і виконання бюджету, Класифікація витрат бюджету, Положення про умови оплати і стимулювання праці працівників).
•Розробка нормативних документів:
- про концепцію розвитку Фонду на 2011-2015 роки (постанова правління Фонду від 04,03.2011 № 20),
- по проведенню оцінки результатів роботи робочих органів Фонду (наказ Виконавчої дирекції Фонду від 13.07.2012 № 244-ос),
- про затвердження структури та чисельності працівників органів Фонду (постанова правління Фонду від 31.07.2012 № 48),
- про врегулювання бюджетного процесу у Фонді соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Порядок складання, розгляду, затвердження та виконання бюджету Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Класифікація видатків бюджету для забезпечення функціонування органів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Порядок складання, погодження, затвердження та основні вимоги до виконання кошторисів органів Фонду) (2013 рік),
- порядку складання та виконання та форми основних показників бюджету та Фонду соціального страхування України (2015 рік),
•Участь у засіданнях робочих груп Міністерства соціальної політики України з питань реформування Фонд соціального страхування України в частині узгодження Порядку складання та виконання бюджету Фонду соціального страхування України та показників бюджету Фонду на 2017 рік.


Освіта

Академія праці і соціальних відносин Федерації профспілкових комітетів України

Фінанси підприємства, фахівець з фінансів, Киев
Вища, з 09.2003 по 06.2005 (1 рік 9 місяців)

Київський політехнічний інститут

Електропостачання підприємств, міст і с/г., інженер-електрик., Киев
Вища, з 09.1981 по 02.1987 (5 років 5 місяців)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Вільне володіння комп'ютером. Знання програмних продуктів Microsoft Office, програми 1-С, Adobe Photoshop, ABBYY FineReader.


Додаткова інформація

Високо мотивована, націлена на результат, орієнтована на швидке і якісне виконання поставлених завдань, комунікабельна, швидко навчаюсь, здатна до роботи, як в команді, так і індивідуально.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: