Зберегти підхожі вакансії стало простіше та зручніше

Резюме від 28 серпня 2018

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/4643063/

Економіст з матеріально-технічного забезпечення, асистент керівника, 15 000 грн

Повна зайнятість, неповна зайнятість.

Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Економіст 1 категорії з матеріально-технічного забезпечення (Управління логістики - відділ матеріал та напівфабрикатів).

з 07.1995 по нині (23 роки 6 місяців)
Літакобудування та обслуговування

Організація поставок (пошук постачальників та проведення аналізу цін) ТМЦ (лакофарбні вироби, хімія, герметики, промислові гази та лісоматеріали. Оформлення заявок та рахунків до оплати в програмі IT-Enterprise.
Оформлення договорів з постачальниками; здійснення контролю виконання постачальниками договірних зобов'язань по постачанню ТМЦ.
Підготовка нормативно-правової документації для роботи тендерного комітету підприємства (проведення електронних торгів).
Проведення аналізу серед переможців для визначення єдиного. Підготовка документів (фінансових, юридичних, інформаційних та загальна характеристика контрагента) для проходження та отримання статусу «кваліфікований» в ДК «УКРОБОРОНПРОМ».
Узгодження та виконання службових записок цехів та підрозділів, згідно виділених грошових коштів, а також складання та узгодження бюджету.


Освіта

Національний Авіаційний університет

Економіка підприємства, спеціальність: економіст, Киев
Вища, з 09.1994 по 07.2005 (10 років 10 місяців)


Додаткова інформація

Дві вищі освіти.
Загальний стаж роботи - 22 роки.
Розгляну всі можливі варіанти, згідно мого досвіду та кваліфікації.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: