Резюме від 20 лютого 2019

Фучила Дмитро Володимирович

Буровий майстер

Повна зайнятість.

Вік:
44 роки
Місто:
Полтава

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Фучила Дмитро Володимирович


Адреса: 36013, м.Полтава, вул.Фестивальна 15Тел:[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
E-mail:[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)SKYPE:
liverpool7483

Досвід роботи
09.2017-
01.2018ТОВ "УБС КРС"

Головний технолог

Керівництво роботами при капітальному ремонті свердловини. Підготовка планів робіт, та заходів з технології ведення складних робіт при КРС. Дотримання технологічних та технічних стандартів організацїї. Забезпечення та навчання персоналу правил з ПФБ. Контроль за дотриманням персоналом та підрядників правил з ОП та ППБ. Ведення техніко-технологічної документації.
Прийняття технологічних рішень для вирішення проблем, які виникають в процесі КРС. Контроль за безпечним веденням робіт.


08.2008-09.2016БУ «Укрбургаз» ПАТ «Укргазвидобування»

Начальник бурової установки.
Безпосереднє керівництво будівництвом свердловини. Дотримання технологічних та технічних стандартів організаціїї. Забезпечення та навчання персоналу правил з ПФБ. Контроль за дотриманням персоналом та підрядників правил з ОП та ППБ. Ведення техніко-технологічної та фінансово-матеріальної документації.
Досвід роботи на Більському, Західно-Солохівському родовищах. Основні обов’язки: керівництво буровою бригадою під час буріння свердловин (4500 - 5500 м), спуски та цементування обсадних колон. Контроль та відповідальність за виконанням програми буріння. Прийняття технологічних рішень для вирішення проблем, які виникають в процесі буріння та на етапі завершення (втрата циркуляції, ловильні роботи, та ін.). Контроль за безпечним веденням бурових робіт.

04.2001 –
08.2008БУ «Укрбургаз» ДК «Укргазвидобування»

Буровий майстер.
Керівництво будівництвом свердловини.Дотримання технологічних та технічних стандартів організаціїї.Забезпечення та навчання персоналу правил з ПФБ.Контроль за дотриманням персоналом та підрядників правил з ОП та ППБ.Ведення техніко-технологічної та фінансово-матеріальної документації.
Досвід роботи на Старовірівському,Голубихінському,Скворцівському,Юлієвському,Кобзівському,Південо- Коломацькому родовищах.Основні обов’язки: керівництво буровою бригадою під час буріння свердловин (4500 - 5850 м), спуски та цементування обсадних колон. Контроль та відповідальність за виконанням програми буріння. Прийняття технологічних рішень для вирішення проблем, які виникають в процесі буріння та на етапі завершення (втрата циркуляції, ловильні роботи, та ін.). Контроль за безпечним веденням бурових робіт.
02.2000-
04.2001
БУ «Укрбургаз» ДК «Укргазвидобування»
Бурильник 6-розряду.
Безпосереднє керівництво буровою вахтою.Виконання передбачених робіт з будівництва свердловин.Досвід роботи на Розумівському,Старовірівському родовищах.
07.1997-02.2000Хрестищанське УБР ДК «Укргазвидобування»

Помічник бурильника.

Освіта
09.1997
06.2003Державний Технічний Унаіверситет Нафти і Газу
Івано-Франківськ, Україна
Гірничий інженер
09.1994
06.1997
Дрогобицький Нафтовий Технікум

Дрогобич, Україна
Технік -технолог

Додаткові курси

Знання мов
Українська (рідна).
Польська (початковий рівень).
Компьютерні навики
Microsoft Office 03/07/10 Software Packages for PC & Email communication.

Персональні дані
Одружений, є син 18 років.
Досвід в бурінні більше 19 років. Уміння працювати в команді,самостійно приймати рішення та персонально нести відповідальність за будь який результат.

Додаткова інформація
Водійське посвідчення категорії “В”;”C”;”BE”;”CE”, водійський стаж 17 років.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: