Резюме від 30 серпня 2018

Довгаль Олександр Даніславович

Директор, 35 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
45 років
Місто:
Збараж
Готовий до переїзду в:
Тернопіль

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Директор представництва

з 03.2013 по нині (5 років 10 місяців)
Захід-Агро-Техніка, Тернополь (Продаж сільськогосподарської техніки та запасних частин)

Організував та забезпечив функціонування представництва продажу техніки, запасних частин та сервісу. Допоміг компанії вийти на ринок, завоювати хороше ім'я та добре розвинув продажі техніки та запасних частин

Керівник відділу продажу техніки

з 02.2012 по 03.2013 (1 рік 1 місяць)
ТОВ "Механік" (дилер John Deere), Тернополь (Продаж сільськогосподарської техніки та запасних частин)

Добре розвинув продажі техніки John Deere, неодноразово проводив бізнес-тренінги, був представником від компанії на заводі-виробнику, координував проведення демонстрацій техніки у господарствах, ініціював впровадження новітніх технологій…

Керівник з продажу техніки

з 06.2011 по 02.2012 (8 місяців)
ТОВ "АГРОСЕМ", Тернополь (Продаж сільськогосподарської техніки та запасних частин)

Створив філію у м. Тернопіль, яка успішно продавала хімію, насіння та вперше в історії компанії започаткував і розвинув продаж сільськогосподарської техніки. Неодноразово був нагороджений за хороші результати роботи екскурсіями за кордон та на заводи-виробники техніки.

Директор Тернопільської філії

з 03.2009 по 06.2011 (2 роки 3 місяці)
ТОВ "Технік Енерджі", Тернополь ((з 2011р припинила існування) Дилер John Deere.Продаж сільськогосподарської техніки, запчастин, хімії та насіння)

Спочатку працював як менеджер з продажу техніки, після чого створив Тернопільську філію, підібрав команду, проводив постійні навчання і, як результат - ми впевнено тримали першість в компанії по продажах техніки, запчастин ЗЗР та насіння.

Менеджер по роботі з VIP-клієнтами

з 06.2007 по 03.2009 (1 рік 9 місяців)
ТОВ "РАЙЗ", Тернополь (Продаж сільськогосподарської техніки та запасних частин, ЗЗР та насіння)

менеджер по роботі з VIP клієнтами, бізнес-тренер, консультант по майстерності продажів, конструкції та призначенню с-г машин компанії «РАЙЗ»
(дилер John Deere). Займався продажем техніки, навчанням персоналу компанії, неодноразово проходив за кордоном тренінги(з навиками роботи в полі на всіх моделях лінійки John Deere), а також сам проводив міжнародні тренінги по техніці.

Керівник відділу продажу техніки

з 11.2004 по 06.2007 (2 роки 7 місяців)
ТОВ "АМАКО", Тернополь (Продаж сільськогосподарської техніки та запасних частин, ЗЗР та насіння)

– керівник відділу продажу техніки компанії «АМАКО» (дилер Massey Ferguson та ін..)по Західному регіону. Проходив багато тренінгів по техніці та майстерності продаж. Суттєво підняв продажі техніки по Західному регіону. За мої досягнення філія була нагороджена вивіскою «Золотий диплом» за найкращі показники по компанії в продажах техніки

Менеджер з продажу техніки та запасних частин

з 11.2000 по 12.2001 (1 рік 1 місяць)
ТОВ "АГРОТЕХПОСТАЧ", Тернополь (Продаж сільськогосподарської техніки та запасних частин)

менеджер з продажу техніки та запасних частин ТОВ «АГРОТЕХПОСТАЧ»(в 2001р.припинила існування). Перший досвід. Створив філію зі складом у м.Збаражі по продажу техніки та запчастин до неї..


Освіта

Подільська Державна Аграрна Технічна Академія

Механізація сільського господарства, Каменец-Подольский
Вища, з 06.1990 по 06.1996 (6 років)

інженер-механік сільськогосподарського виробництва, оператор трактора, комбайна, водій автомобіля АВС. Хороші знання технологій с-г виробництва та техніки в даній галузі.

Товстенське СПТУ - 21

Ліцейна група по підготовці до вступу у ПДАТА Тракторист-машиніст широкого профілю, водій АВС, Товсте
Середня спеціальна, з 11.1989 по 05.1990 (6 місяців)

переведений за відмінне навчання в ліцейну групу Товстенського СПТУ – 22 по підготовці до вступу в інститут. Диплом з відзнакою тракториста-машиніста широкого профілю. Права водія АВС.

Збаразьке СПТУ - 25

Тракторист-машиніст широкого профілю, Збараж
Середня спеціальна, з 09.1988 по 11.1989 (1 рік 2 місяці)

вступив до Збаразького СПТУ-25 за фахом тракторист-машиніст широкого профілю. Слюсар-ремонтник .Практика на тракторі в колгоспі.


Професійні та інші навички

 • Навички роботи з комп’ютером
  Маю навики роботи з комп'ютером у режимі користувача. Доводилось працювати в системі 1С .
 • Організатор. Професійний продавець (17 років досвіду)
  Просунутий, використовую в даний час.

Знання мов

 • Українська — вільно
 • Російська — вільно
 • Польська — просунутий
 • Англійська — початковий
 • Чеська — середній

Додаткова інформація

Навики та вміння.

Маю організаторські здібності, вмію навчити, ставити задачі перед колективом та доводити до успішного результату. Розумію бюджетування. Є напрацьована клієнтська база, хороші навики водіння автомобіля(АВС), трактора, комбайна, маю досвід роботи в полі на ряді с-г агрегатів. Маю хороший авторитет на ринку, дружні відносини практично зі всіма клієнтами, знання сучасних технологій, будови, принципу роботи та регулювань с-г машин. Вмію проводити переговори з будь-яким (навіть «важким») клієнтом, працювати з запереченнями, пояснити суть даної машини та її місце в технології. Вмію бачити потребу клієнта на майбутнє, оптимізувати парк машин, порівняти з конкурентами, запропонувати правильну машину, дати зрозуміти клієнту що в результаті угоди – він заробить гроші. Ніколи не принижую клієнта і не «падаю» перед клієнтом, завжди тримаю на високому рівні імідж свій та компанії. Знаю переваги та недоліки більшості імпортної та вітчизняної техніки. Вважаю головним для продавця – знання свого продукту «до молекули», що і вимагаю від персоналу. Володію доступною мовою та вмінням пояснити. Маю навики написання, читання Договорів та розбираюсь в тексті. Вмію добре читати креслення, каталоги запасних частин та розумію принцип роботи. Працюю з комп’ютером, мав нетривалий досвід роботи в системі 1С. Люблю вчитись.
Хобі
Реставрація старовинної техніки.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: