Зберегти підхожі вакансії стало простіше та зручніше

Резюме від 29 серпня 2018

Лещенко Тетяна Степанівна

Рекрутер

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
26 років
Місто:
Вінниця
Готовий до переїзду в:
Дніпро, Київ, Львів, Одеса, Харків

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Навички:
Робота в Windows, робота з програмами MS Office, володію Adobe Photoshop, закінчила спец. Курси по вивченню даної програми, на любительському рівні володію програмою для відео монтажу – Adobe Premiere CS5. Воллодію пакетом програмного забезпечення PROShowProduser/можу розробляти будь яку сувенірну продукцію. Ділове спілкування, робота з людьми.


Знання мов

  • Англійська — середній
  • Польська — початковий
  • Українська — вільно
  • Російська — вільно

Додаткова інформація

Лещенко Тетяна Степанівна
Україна, м. Вінниця/ Польща, м. Познань
[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація») – Viber, [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація») – What’app
Мета:
Заміщення вакантної посади рекрутера або координатора. Набуття кваліфікації і життєвого досвіду, стабільність організації праці, отримувати достойну заробітну оплату, соціальний пакет, житло або винагороду на самостійний винайм його, працювати у дружнім колективі, набувати професійного росту в компанії.

Досвід роботи:
З 2008 - 2011 рік працюю фотографом, паралельно займаюсь графічним дизайном у ПП «Імідж» у вільний від школи та училища час.
З серпня 2013 року – працюю репортером та інтерв’юером на міському телеканалі ІТІ «ВІТА» і протягом 2011 - 2015 - фотограф. Подорожую. Даю уроки фотографiї. Працюю в дитячих таборах. Часто займаю посаду керівника гуртка.
2014-2015 рр. – працюю кореспондентом у малотиражній ексклюзивній газеті м. Києва.
Літо 2015 року – фотограф|менеджер з продажу на круїзному лайнері Prinsess.
2015- 2016 рр. - менеджер з нерухомостi в агенції "Prime Real Estate"/керівник відділу кадрів, пошук та підбір персоналу, рекрутація працівників на вакантні місця. Розробка рекламного матеріалу для залучення працівників, а також мотивація їхньої роботи.
2016-2017 рр. - керівник майстерні "Cчастливый Адрес" - агенція працевлаштування та нерухомості у м. Вінниця. (власна справа). Колектив - 20 осіб. Рекрутація та координування працівників. Продаж, оренда та обмін нерухомого майна на тереторії Вінницької області та АР Крим, м. Євпаторія.
Літо 2017 року – агент бюро в м. Варна, Болгарія, формування клієнської бази, залучення клієнтів до покупки курортної нерухомості, пошук нових працівників до бюро, а також на готельні та ресторанні комплекси.
Осінь 2017 року – рекрутер Українсько – Польського Центру, м. Вінниці.
27.11.17 – по даний час – працівник Clipрer\склад Asos, Wastwing – агенція Staffin. Фабрика Good Food – пакування продукції – бюро HR Consulting, паралельно самозанятий рекрутер, працюю з різними агенціями у м. Познань та за його межами. Маю деяких прямих працедавців – поляків. За період перебування в Польщі працевлаштувала більше як 200 людей. Працюю з різними видами документів/оформляю їх на вимогу іноземців, займаюсь пошуком житла та поселенням кандидатів. Тісно співпрацюю з Стафіном, ХР, Паго ХР, і великою кількістю агенцій в Україні. Влаштовую на навчання у Польщі з подальшим оформленням карти побиту.
Маю статус студента, очікую на штамп. Маю звичайний паспорт, біопаспорт, подала документи на паспорт Румунії.
Навички:
Робота в Windows, робота з програмами MS Office, володію Adobe Photoshop, закінчила спец. Курси по вивченню даної програми, на любительському рівні володію програмою для відео монтажу – Adobe Premiere CS5. Воллодію пакетом програмного забезпечення PROShowProduser/можу розробляти будь яку сувенірну продукцію. Ділове спілкування, робота з людьми. Терпіння, розсудливість, людяність, толерантність. Комунікабельна , відповідальна, старанна, тактовна, уважна, цілеспрямована, неконфліктна, ініціативна, маю свою точку зору, а також свій погляд на життя, знаю, чого хочу, вмію знаходити спільну мову, швидко налагоджувати контакт з незнайомими людьми та працювати в колективі; хороша пам’ять, швидко навчаюсь новому. Володію технікою холодного дзвінка, маю чітке розуміння, як шаблонно вести діалог. Стресостійка!
Мови:
Українська – рідна, Російська – вільно.
Англійська – на базі школи, середній рівень, (говорю, читаю, перекладаю, пишу).
Польська – початковий рівень (читаю, трохи пишу і відповідаю, розумію все).


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: