Резюме від 29 серпня 2018

Куц Богдан Романович

Вчитель історії

Повна зайнятість.

Вік:
22 роки
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Освіта

НПУ ім.Драгоманова

Факультет історичної освіти, Київ
Незакінчена вища, з 09.2014 по 07.2018 (3 роки 10 місяців)

У 2018 році захистив дипломну роботу.Отримав диплом бакалавра


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Володіння ПК на рівні досвідченого користувача(Windows,MS Office,Adobe Photoshop,Picasa,TeamViewer,1С тощо).


Знання мов

Англійська — середній


Додаткова інформація

Виконував деякі обов’язки SMM-менеджера у 2013 році в Інтернеті(був адміністратором офіційної фан-групи телеканалу «НЛО TV»).В совершенстве знаю русский язык.Володію французькою мовою на початковому рівні.Відвідував і відвідую мастер-класи по медіасфері.Особисті якості-комунікабельність,старанність,пунктуальність,точність,
стресостійкість,здібність приймати рішення,багатоідейність,швидке вміння виходити зі складних ситуацій,швидка орієнтація на місці,відсутність шкідливих звичок та ін.Інтереси-дуже цікавить історія.Зокрема,цікавить історія України(від найдавніших часів до сьогодення),цікавить історія Росії і Білорусі(від найдавніших часів до сьогодення).Цікавить історія США,Англії.Цікавить вся історія ХХ сторіччя.Цікавить українська,російська та білоруська культура.Дуже цікавить медіасфера,цікавить шоу-бізнес,культура,спорт(плавання,бойові види спорту,футбол),читання літератури,драматургія(писання сценаріїв).

Мої ідеї для покращення викладання історії в школах:
1.Бажано зробити акцент викладання матеріалу на презентаціях та на візуальному матеріалі(художні,документальні фільми,мультфільми).Аудіоматеріали теж стануть у нагоді.
2.Екскурсії.Їх треба проводити теж,хоча б один раз на місяць.Парки,видатні історичні місця,музеї,виставки і т.д.Рідко виїзд за місто Київ в інші місця історичного характеру.Наприклад,історичні міста(Чернігів,Кам’янець-Подільський і т.д.).
3.Розповіді повинні бути цікавими,не монотонними.Іноді треба розповідати міфи,легенди,фантастичні та научно-фантастичні розповіді.Можна також розповідати розповіді у стилі фентезі.Трішки гумору у розповіді вчителя буде гарним плюсом у його викладанні.
4.Ми повинні на уроках історії викладати думки дуже відомих істориків(на кожному уроці повинні бути думки 1-2 істориків),щоб створити широкий світогляд учня на ту чи іншу подію.
5.У старших класах(10-11) ми повинні створювати історичні дискусії.
6.На кожних двух-трьох уроках ми повинні робити бліц-опитування учнів для закріплення матеріалу.Можна вести також хронологічний щоденник.
7.У альтернативній школі треба робити малюнки на історичну тему,треба робити історичні лицарські турніри,брейн-ринги,вікторини,історичний КВК і т.д.
8.Ми повинні учням обов’язково розповідати про нові історичні новини,знахідки.Ми повинні поступово відкривати невідомі сторінки історії.
9.Ми повинні вести історичний гурток.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: