Резюме від 28 серпня 2018

Ткачук Вікторія Володимирівна

Бухгалтер, 1 000 грн

Дистанційна робота.

Вік:
25 років
Місто:
Хмельницький

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

бухгалтер

з 08.2017 по нині (1 рік 5 місяців)
ОК ЖБК Гармонія-2, Хмельницький (будівництво)

Знання ПК: рівень користувача

Якісне та вчасне обслуговування клієнтів, формування та подача звітності ч/з програму "Соната" або в паперовій формі, обчислення податкових навантажень та сплата на бюджетні рахунки ч/з клієнт-банк або в установах банку. Ведення первинної документації та розрахунки з клієнтами. Нарахування з/п або винагороди по ДЦПХ - найманим працівникам та обчислення податкових зобов'язань по виплатам працівникам.
Досвід роботи 1 рік. Постійне вдосконалення та вивчення нової інформації, консультації в спілці бухгалтерів та податкових установах. Звертайтеся.


Освіта

ХЕУ

Облік і аудит, Хмельницький
Вища, з 09.2009 по 07.2015 (5 років 10 місяців)


Додаткова інформація

Пропоную ведення бух. обліку ФОП 1,2,3 групи на спрощеній системі оподаткування . Якісне та вчасне обслуговування клієнтів, формування та подача звітності ч/з програму "Соната" або в паперовій формі, обчислення податкових навантажень та сплата на бюджетні рахунки ч/з клієнт-банк або в установах банку. Ведення первинної документації та розрахунки з клієнтами. Нарахування з/п або винагороди по ДЦПХ - найманим працівникам та обчислення податкових зобов'язань по виплатам працівникам.
Досвід роботи 1 рік. Постійне вдосконалення та вивчення нової інформації, консультації в спілці бухгалтерів та податкових установах. Звертайтеся.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: