Резюме від 29 серпня 2018

Покотило Любовь Владимировна

Помощник врача

Повна зайнятість.

Вік:
42 роки
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Освіта:
Вищий навчальний заклад "Перший Київський медичний коледж" ( рік закінчення -1996). Спеціальність «Медико-профілактична справа». Кваліфікаційна категорія –ІІ (друга)
- курси ведення документообігу за допомогою офісних програм
- курси секретарів

Досвід роботи:
-з грудня 2011 року до цього часу
працюю у відділі профілактичної, організаційно-методичної роботи та епідеміологічного моніторингу Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом КМКЛ №5 на посаді помічника лікаря-епідеміолога
Обов’язки: ведення обліково–звітної документації відділу, складання щомісячних, квартальних та річних звітів відповідно до форм статистичної звітності.
- з лютого 2011 по листопад 2011 року
працювала ТОВ "НВП « МТМ » на посаді менеджера
Обов’язки: документальне оформлення і облік контактів, призначень, звільнень, переміщень, облік і ведення особистих справ, оформлення трудових книжок, Ведення документообігу та ділової переписки, підготовка аналітичних звітів про роботу підприємства, оперативне виконання завдань керівника
- з березня 1996 року по січень 2011 року
працювала в Київській міській санітарно-епідеміологічній станції на посаді помічника лікаря з радіаційної гігієни.
Обов’язки: здійснення запобіжного та поточного державного санітарного нагляду за проведенням санітарно-гігієнічних заходів і забезпеченням радіаційної безпеки персоналу та населення, за дотриманням санітарно-гігієнічних норм і правил радіаційної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях посадовими особами в м.Києві.
Мови:
Українська – рідна
Російська – вільно володію
Англійська – елементарний користувач
Особисті якості: зібраність, пунктуальність, відповідальність, уважність, доброзичливість, ввічливість, вміння працювати в команді, стресостійкість.
Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача: програми пакету Microsoft Office, створення баз даних, володіння пошуковими системами Internet, (принтер, сканер, ксерокс).


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: