Зберегти підхожі вакансії стало простіше та зручніше

Резюме від 29 серпня 2018 PRO

Щепетков Демян Олександрович

Руководитель по безопасности, 10 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
31 рік
Місто:
Харків

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Інспектор поліції

з 06.2004 по 06.2014 (10 років)
МВС України, Харків (Охорона правопорядку, безпеки громадян, оперативна діяльність,слідча, експерт криміналіст)

Перебуваючи на посаді дільничного інспектора міліції на ввіреній дільниці Київського району, "Північна 4" налагодив роботу з громадськість, знизив рівень злочинності. Вивів порядок на мікрорайоні на безпечний рівень. Сприяв правовому розвитку і ознайомленню з законом своїми правами та обов'язками місцевому населенню. Допомагав громадянам в цивільних, кримінальних справах позовах. Співпрацював з іншими ланками державних установ. В роботі користувався методами психологічного підходу до виявлення порушників порядку та злочинців чим добивався значних результатів.


Освіта

ХНУВС

Кримінальна міліція, оперативна діяльність, Харків
Вища, з 06.2004 по 06.2014 (10 років)

Юрист, спеціаліст в області права: кримінального, цивільного, господарського, кримінально-процесуального,адміністративного, трудового, податкового тощо. Експерт криміналіст, психолог. Наявність економіко-правових знань.


Додаткова інформація

Багатий досвід оперативної та дізнавальної діяльності від практики до роботи. Займався як розкриттям злочинів та і попередженням їх виникнення. А саме робота з населенням та особами схильними до вчинення злочинів. Профілактичний облік сприяння створення належних умов для ухилення осіб схильних від бажання вчинення порушення. Рекомендації мешканцям щодо збереження свого майна , відповідної поведінки в певних ситуаціях які можуть сприяти порушенню їх прав та збереженню їх майна для уникнення таких ситуацій.
Додатково додам з правоохоронних органів пішов за власним бажанням через особисту неприязність до корумпованості системи та економічну не спроможність системи достатньо платити за мій досвід. Власне для себе вважаю найбільшим досягненням те що мої права за якісну роботу відстоювали населення мого мікрорайону при переведенні з дільниці на іншу.
В вільний час займаюсь за фахом юридичною допомогою та допомагаю громадянам в кримінальних справах.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: