Резюме від 12 листопада 2018

Лозовий Олександр Олександрович

Заведующий складом, 12 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
30 років
Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та адресу.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Завідуючий складом

з 08.2013 по нині (6 років 2 місяці)
Делівері, Львів (Логістична компанія по перевезенні вантажу)

Контроль за якісним виконанням, поставлених мною, цілей завскладами, комірниками та вантажниками (30 - 60 людей). Планування з відділом логістики нових та швидших маршрутів руху вантажів по Україні. Проведення інвентаризацій ТМЦ та одиниць вантажу. Розрахунки заробітної плати, з урахуванням кількості відпрацьованих годин. Співпраця з усіма відділами компанії, для надання швидкого та якісного сервісу клієнтам. Вивів склад на перше місце в Україні серед подібних складів компанії (8 складів)


Освіта

Міжрегіональний центр професійно технічної освіти художнього моделювання та дизайну

Кравець, закрійник, Львів
Середня спеціальна, з 09.2004 по 06.2007 (2 роки 9 місяців)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
середній користувач
Microsoft Word, Excel, PowerPoint,1С.


Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно
  • Англійська — початковий

Додаткова інформація

Лозовий Олександр Олександрович
08.06.1989
Неодружений
м. Львів вул. П. Полтави 25
[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Освіта
01.09.2004 – 29.06.2007 Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну. Кравець, закрійник.
Трудовий досвід
01.08.2007 – 29.10.2007 ПП «Арка-Сервіс Будматеріали» різноробочий
01.11.2007 – 16.09.2008 ТОВ «Біотрейд» експедитор по перевезенні вантажу. Доставка продуктів по торгівельних точках, касово-розрахункові операції.
17.09.2008 – 13.06.2013 ТОВ «Біотрейд» комірник (10-15 людей). Підбір продукції згідно транспортних маршрутів. Контроль термінів придатності, інвентаризація складу, списання продукції та внесення нової продукції в базу. Звільнений у зв’язку з реорганізацією компанії.
02.08.2013 – 01.10.2016 ТОВ «Делівері» Логістична компанія по перевезенні вантажів. Начальник складу (вантажного) складу Львів-транзит (30-40 людей). Правильна організація роботи комірників, вантажників для швидких та якісних розвантажувально -навантажувальних робіт в межах правил і порядку зберігання та складування ТМЦ. Проведення інвентаризацій ТМЦ та одиниць вантажу.
03.10.2016 – 15.06.2018 ТОВ «Делівері» Логістична компанія по перевезенні вантажів. Керівник регіонального структурного підрозділу складу Львів-транзит (40 - 60 людей). Контроль за якісним виконанням поставлених мною цілей завскладами, комірниками та вантажниками. Планування з відділом логістики нових та швидших маршрутів руху вантажів по Україні. Проведення інвентаризацій ТМЦ та одиниць вантажу. Розрахунки заробітної плати, з урахуванням кількості відпрацьованих годин. Співпраця з усіма відділами компанії, для надання швидкого та якісного сервісу клієнтам. Вивів склад на перше місце в Україні серед подібних складів компанії (8 складів)
За час роботи в компанії «Делівері» суміщав такі посади через відсутність кадрів :
касир, працівник служби безпеки, відео оператор, завскладом складу прийому та видачі вантажів клієнтам, логіст, вантажник, приймальник, комірник. Виїжджав у відрядження з допомогою у будь- яке місто
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Українська (вільно), російська (вільно), англійська (середній). Комп’ютерні навички: Microsoft Word, Excel, PowerPoint,1С.

Особисті якості: порядність, цілеспрямованість, відповідальність, надійність, стресостійкість, послідовність, добросовісність, пунктуальність, активна життєва позиція, здатність до швидкого навчання і адаптації в нових умовах праці.
На досягнутому не зупиняюсь, постійно професійно вдосконалююсь.
В роботі – вимогливий до себе, готовність до рішучих дій в складних ситуаціях, націлений на роботі в згуртованій команді і досягненні кінцевого результату.
Розмір бажаної зарплати – відповідно досягнутої домовленості (виходячи з наявної кваліфікації і досвіду роботи, а також пред’явлених вимог до посади).
Готовий до відряджень.
__________


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: