Резюме від 13 листопада 2018

Лозовий Олександр Олександрович

Керівник складу, 12 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
30 років
Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та адресу.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Лозовий Олександр Олександрович
08.06.1989
Неодружений
м. Львів вул. П. Полтави 25
[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Освіта
01.09.2004 – 29.06.2007 Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну. Кравець, закрійник.
Трудовий досвід
01.08.2007 – 29.10.2007 ПП «Арка-Сервіс Будматеріали» різноробочий
01.11.2007 – 16.09.2008 ТОВ «Біотрейд» експедитор по перевезенні вантажу. Доставка продуктів по торгівельних точках, касово-розрахункові операції.
17.09.2008 – 13.06.2013 ТОВ «Біотрейд» комірник. Підбір продукції згідно транспортних маршрутів. Контроль термінів придатності, інвентаризація складу, списання продукції та внесення нової продукції в базу. Звільнений у зв’язку з реорганізацією компанії.
02.08.2013 – 01.10.2016 ТОВ «Делівері» Логістична компанія по перевезенні вантажів. Начальник складу (вантажного) складу Львів-транзит (30-40 людей). Правильна організація роботи комірників, вантажників для швидких та якісних розвантажувально -навантажувальних робіт в межах правил і порядку зберігання та складування ТМЦ. Проведення інвентаризацій ТМЦ та одиниць вантажу.
03.10.2016 – 15.06.2018 ТОВ «Делівері» Логістична компанія по перевезенні вантажів. Керівник регіонального структурного підрозділу складу Львів-транзит (40 -60 людей). Контроль за якісним виконанням поставлених мною цілей завскладами, комірниками та вантажниками. Планування з відділом логістики нових та швидших маршрутів руху вантажів по Україні. Проведення інвентаризацій ТМЦ та одиниць вантажу. Розрахунки заробітної плати, з урахуванням кількості відпрацьованих годин. Співпраця з усіма відділами компанії, для надання швидкого та якісного сервісу клієнтам. Вивів склад на перше місце в Україні серед подібних складів компанії (8 складів)
За час роботи в компанії «Делівері» суміщав такі посади через відсутність кадрів :
касир, працівник служби безпеки, відео оператор, завскладом складу прийому та видачі вантажів клієнтам, логіст, вантажник, приймальник, комірник. Виїжджав у відрядження з допомогою у будь- яке місто
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Українська (вільно), російська (вільно), англійська (середній). Комп’ютерні навички: Microsoft Word, Excel, PowerPoint,1С.

Особисті якості: порядність, цілеспрямованість, відповідальність, надійність, стресостійкість, послідовність, добросовісність, пунктуальність, активна життєва позиція, здатність до швидкого навчання і адаптації в нових умовах праці.
На досягнутому не зупиняюсь, постійно професійно вдосконалююсь.
В роботі – вимогливий до себе, готовність до рішучих дій в складних ситуаціях, націлений на роботі в згуртованій команді і досягненні кінцевого результату.
Розмір бажаної зарплати – відповідно досягнутої домовленості (виходячи з наявної кваліфікації і досвіду роботи, а також пред’явлених вимог до посади).
Готовий до відряджень.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: