Резюме від 26 вересня 2023PRO

Леся

Бухгалтер, помічник бухгалтера, фінансист, економіст, 25 000 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість.
Вік:
39 років
Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Заступник начальника відділення з операційної роботи, головний спеціаліст відділу довірчого управління фінансовими активами

з 02.2015 по нині (8 років 8 місяців)
ПАТ "Банк інвестицій та заощаджень", Львів (Фінанси, банки, страхування)

- Організація роботи та контроль за виконанням функціональних обов'язків та завдань, поставлених перед працівниками каси.
- Контроль за правильністю проведення, повнотою та правильністю документарного оформлення операцій відкриття/закриття поточних, депозитних та рахунків з використанням спеціальних платіжних засобів, видачі кредитних продуктів клієнтам відділення. Здійснення контролю за повнотою та правильністю оформлення справ з юридичного оформлення рахунків.
- Здійснення контролю за правильністю проведення, повнотою та правильністю документарного оформлення меморіальних і касових операцій відділення.
- Здійснення контролю документів за операціями, виконаними працівниками відділення.
- Здійснення ідентифікації, верифікації та вивчення клієнтів відповідно до вимог чинного законодавства, відкриття та обслуговування рахунків у національній та іноземній валютах фізичних, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
- Організація та підготовка договорів для проведення міжбанківських операцій, а саме з купівлі або продажу готівкових коштів в національній та іноземній валюті.
- Укладення договорів та інших документів про участь в ФФБ (Фонд фінансування будівництва) з Довірителями, проведення розрахунків за операціями з ФФБ, контроль подальшого внесення коштів Довірителями згідно графіку та проведення остаточних розрахунків з Довірителями; формування та супровід справ ФФБ; проведення розрахунків із Забудовником, контроль за цільовим використанням коштів ФФБ.


Освіта

НУ "Львівська політехніка"

Інститут економіки і менеджменту, спеціальність “Фінанси”, Львов
Вища, з 2001 по 2006 (4 роки 10 місяців)


Знання і навички

MS Office Банківська справа АБС Б2 SR-Bank АБС

Знання мов

  • Англійська — початковий
  • Українська — вільно
  • Російська — просунутий

Додаткова інформація

Особисті якості - відповідальність, організованість, уважність, старанність, комунікабельність, пунктуальність, здатність до самонавчання, саморозвитку та самовдосконалення.


Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Кандидати за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: