Резюме від 15 листопада 2018 PRO

Пентелюк Елена Сергеевна

Начальник охорони, 15 000 грн

Повна зайнятість, неповна зайнятість.

Вік:
29 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

начальник охорони

з 03.2003 по 12.2013 (10 років 9 місяців)
TopGuard, Київ (охорона)

Начальник охорони об'єктів. Досвід роботи з охорони та супроводу фізичних осіб, а також "VIP" персон. Інкасація та супроводження цінних вантажів. Організація і забезпечення комплексної безпеки офісної охорони, складських приміщень і територій, торгових площ, товарно-матеріальних цінностей. Контрольно-пропускний режим підприємства. Суворе дотримання режиму контролю всередині об'єктів охорони. Контроль технічних засобів охорони і засобів контролю доступу. Охорона приватної власності. Досвід роботи в закладах сфери грального бізнесу, а також розважальних центрів, і торгово-розважальних комплексів. Досвід і знання в управлінні персоналом. Підбір кадрів і навчання співробітників охорони. Добре розвинена інтуїція і аналітичні здібності. Швидка реакція. Особлива увага до деталей. Виявлення та попередження загроз безпеці.


Освіта

Середнє професійно-технічне училище № 4

Зварювальник, Херсон
Середня спеціальна, з 09.1993 по 06.1994 (9 місяців)

електрогазозварювальник 4 розряду


Додаткова інформація

З 1995 року по 2002 служив в ЗСУ, де отримав звання старшого прапорщика, також проходив службу у підрозділах спецпризначення. з 2014 по 2016 год брав участь у бойових діях в АТО у добровольчому батальоні Айдар як командир спецпідрозділу.
Активна життєва позиція. Швидко навчаюсь. Комунікабельність, організованість, цілеспрямованість, дисциплінованість, старанність, відповідальність, вимогливість, наполегливість, стресостійкість, чесність і відданість. Знання психології людини. Уміння зберігати і працювати з конфіденційною інформацією. Уміння і досвід в керівництві людьми. Уважність до деталей. Здатність оперативно і адекватно оцінювати ситуацію, приймати відповідальні рішення, також і в нестандартних, небезпечних ситуаціях. Сумлінне ставлення до своїх професійних обов'язків. Володіння спортивними видами єдиноборств - рукопашний бій, муай-тай, кікбоксинг.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: