Резюме від 20 січня 2019

Слєба Денис Андрійович

Перекладач англійської, 6 000 грн

Неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
20 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та адресу.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Перекладач англійської

з 06.2017 по 12.2018 (1 рік 6 місяців)
"Trick-Trek", Київ (Виготовлення дитячої продукції)

Основним обов'язком було переоформлення всієї продукції компанії на іноземний ринок. Основними сайтами, з якими працював, були Ebay та Amazon. Переклав з української та російської тексти різних ігор на англійську, оформив прайс-лист та виклав на іноземні сайти оновлену продукцію. Завдяки цій роботі підкріпив знання англійської мови, навчився працювати з деякими сайтами, а також став ще більш комунікабельним, адже довелось працювати в невеликій компанії з вузьким колом робочих.


Освіта

Національний Технічний Університет України "Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського"

Факультет електроенергетики та автоматики, спеціальність - автоматизація електросистем та електропривод, Київ
Незакінчена вища, з 09.2016 по 06.2020 (3 роки 9 місяців)

Про КПІ знають у всьому світу, це найкращий технічний ВУЗ України і він дає дуже потужну базу освіти. Окрім того, кпішники вміло знаходять виходи з, як може здатись на перший погляд, безвихідних ситуацій. Мій факультет вчить студентів у сфері автоматизації систем, будь то автоматичні розсувні двері у метро, магазинах чи автотранспорті, чи навіть більш важкі системи, як, так званий, "розумний дім". Я вважаю, що ця спеціальність на даний час актуальна, як ніколи, адже світ та технології не стоять на одному місці.


Знання мов

  • Українська — вільно
  • Англійська — просунутий
  • Російська — вільно

Додаткова інформація

Доброго дня! Хотів би додати трохи більше про свій досвід роботи. Працювати починав промоутером, далі помічником відкритого простору «Циферблат». Згодом потрапив до компанії по виготовленню настільних ігор для дітей «Trick-Trek». Із плюсів можу виділити гарне володіння англійською мовою. Був волонтером на футбольному матчі, що проводився літом 2018 року у Києві.
У цілому я досить впевнена у собі та цілеспрямована людина, гарно працюю в команді і вмію знаходити рішення у важких ситуаціях. Комунікабельний, позитивний і зацікавлений рівно як у заробітку коштів, так і у навчанні чомусь новому!


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: