Резюме від 15 лютого 2020 PRO

Луговська Юліана Вікторівна

Копірайтер, 10 000 грн

Неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
30 років
Місто:
Святогірськ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту, Facebook та Instagram.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

вихователь педагогічної служби

з 11.2014 по нині (5 років 3 місяці)
СОЦСР "Смарагдове місто", Святогірськ (Центр соціальної реабілітації займається організацією максимально творчого та корисного дозвілля дітей.)

Займаюсь організацією виховних та розважальних заходів для дітей, проводжу творчі майстер-класи, пишу сценарії свят та театральних вистав.
З 02.10.2017 до 13.10.2017 р. пройшла курси підвищення кваліфікації та у 2018 р. отримала кваліфікаційну категорію "Спеціаліст другої категорії".
Постійно займаюсь самоосвітою, приймаю участь в освітніх вебінарах та проходжу онлайн-курси.

Лаборант

з 09.2012 по 06.2014 (1 рік 9 місяців)
Горлівський інститут іноземних мов, Горлівка (Вищий навчальний заклад філологічного напрямку)

Ведення документації кафедри мовознавства, стеження за належним користуванням навчальними посібниками в кабінеті мовознавства, організація виставок та заходів до визначних дат.


Освіта

Горлівський інститут іноземних мов

Факультет слов'янських та германських мов. Спеціальність: українська мова і література, англійська мова і зарубіжна література., Горлівка
Вища, з 09.2007 по 06.2012 (4 роки 9 місяців)

Ще зі школи мріяла стати філологом, бо завжди цікавилась мистецтвом слова. Під час навчання приймала активну участь в студентському житті та вдало поєднувала навчання з вихованням дитини.


Додаткова інформація

Володію компьютером на рівні впевненого користувача. Знання мов: українська та російська мови - відмінно, англійська - частково.
Відповідально ставлюсь до роботи, завжди доводжу справи до кінця. Комунікабельна, енергійна, старанна. Поважаю чужу думку, вмію йти на компроміс. Віддаю перевагу творчому підходу до будь-якої справи. Люблю експериментувати, створювати щось нове. Прагну постійного розвитку, швидко вчусь.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: