Резюме від 11 листопада 2019 PRO

Калабський Владислав Викторович

Теплоэнергетик, инженер-проектировщик, энергоаудитор, 12 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
22 роки
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та адресу.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Практикант

з 09.2019 по нині (2 місяці)
ХАЕС, Нетешин (Практика)

Проходження переддипломної бакалаврської і магістерської практики.


Освіта

НТУУ "Київський політехнічний інститут"

Теплоенергетичний, Атомна Енергетика, Киев
Вища, з 09.2014 по 07.2018 (3 роки 10 місяців)

В 2018 році захистив дипломну роботу на тему «Алгоритм керування аваріями з течією теплоносія другого контуру» за що було присвоєно кваліфікацію технік-енергетик та степінь бакалавра. Наразі завершую свою магістерську дисертацію по темі «Підвищення інформаційної безпеки на основі аналізу інцидентів на ядерних об'єктах». Паралельно проходжу практику на Хмельницькій АЕС, для збору матеріалів та інформації. Швидко вивчу все необхідне, що буде потрібно для роботи.


Додаткова освіта

Весняна школа "НАЕК Енергоатом" (6 месяцев)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Впевнений користувач ПК. Мав досвід роботи в КОМПАС-3D, ANSYS. Спокійно користуюсь Microsoft Word, Microsoft PowerPoint та ін. Опановую AutoCad.


Знання мов

Англійська — середній


Додаткова інформація

Я, Калабський Владислав Вікторович, студент 6 курсу Національного технічного університету України «КПІ», спеціальність «Атомна енергетика».

За характером відповідальний, чесний, цілеспрямований, товариський. Завжди знайду спільну мову в колективі. Добре володію ПК.

Неодноразово успішно завершував навчальні курси «Весняна школа НАЕК Енергоатом " за що отримував серфітикат.

Вуз навчив справлятись з труднощами, вміння вирішувати поставленні перед мною задачі, проявляти творчий підхід до вирішення проблем, обирати найбільш оптимальне і якісне рішення.

Мав досвід роботи в КОМПАС-3D, ANSYS. Спокійно користуюсь Microsoft Word, Microsoft PowerPoint та ін. Опановую AutoCad.

Є величезне бажання працювати на результат!

Мною було вивчено велику кількість дисциплін, починаючи від елементарної ядерної фізики, до алгоритмів керування важкими аваріями на АЕС. На данний час найбільше часу витрачаю на збір матеріалів для захисту майбутньої магістерської дисертації на підприємстві ВП «Хмельницька АЕС». Ще з моменту навчання в школі ядерна фізика, та взагалі атомна енергетика справляла на мене велике враження, через що й я обрав данну спеціальність.

Я дуже зацікавлений щоб знайти посаду що пов'язана з енергетикою, адже саме про таку роботу я й мріяв, навчаючись в університеті. Тут ніколи не бракувало професіоналів у своїй справі і саме тому я хочу долучитись до них, почерпнути тих знань та стати таким же професіоналом.

Вважаю, що володіння такими важливими якостями, як відповідальність, цілеспрямованість, працьовитість і завзятість, допоможе мені успішно проявити себе в роботі.

Якщо вас зацікавило моє резюме - відпишіть будь ласка, або телефонуйте [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»).

Дякую за увагу, та зі свого боку обіцяю, що зроблю все можливе, щоб виправдати вашу довіру.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: