Резюме від 14 вересня 2020 PRO

Богданов Олександр Миколайович

Керівник, директор, заступник керівника, директора, начальник управл., відділу, 30 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
56 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту, Facebook та LinkedIn.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Помічник директора

з 01.2020 по нині (8 місяців)
Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок», Київ (провідний галузевий інститут України з проектування телекомунікаційних та інформаційних систем і споруд зв’язку)

Основні завдання:
•участь у плануванні видатків і визначенні потреби в товарах, роботах і послугах, що будуть закуповуватися, підготовки річного плану закупівель і внесення змін до нього;
•участь у підготовці та проведенні процедур закупівель, відповідно до існуючого законодавства, контроль забезпечення рівних умов для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможців;
•організація та контроль ведення договірної роботи з питань закупівель;
•організація вивчення цінових пропозицій та проведення маркетингу ринку товарів, робіт та послуг для закупівлі виробів, обладнання, комплектуючих і матеріалів, послуг та робіт, які необхідні для забезпечення діяльності;
•виконання функції особи, відповідальної за реалізацію Антикорупційної програми, та її регулярний перегляд у відповідності вимогам законодавства.

Начальник відділу центру планування та організації матеріально-технічного забезпечення

з 05.2019 по 12.2019 (7 місяців)
Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації, Київ (провідний заклад України з реалізації державної політики у сферах криптографічного і технічного захисту інформації та телекомунікаційних мереж)

До основних обов’язків входило:
• участь у підготовці річного плану закупівель та внесення змін до нього, підготовці та проведенні процедур допорогових закупівель, підготовки проектів та укладанні договорів, контрактів на постачання обладнання та матеріалів, надання послуг, виконання робіт, відповідно до існуючого законодавства;
• організація вивчення цінових пропозицій та проведення маркетингу ринку товарів, робіт та послуг для закупівлі виробів, обладнання, комплектуючих і матеріалів, послуг та робіт, які необхідні для забезпечення діяльності;
• інформаційно-аналітичне забезпечення керівництва Інституту з питань закупівель та матеріально-технічного забезпечення підрозділів ДержНДІ технологій кібербезпеки.
Протягом 11 місяців 2019 року відділом здійснено вивчення цінових пропозицій та проведено 79 маркетингових досліджень ринку для закупівлі виробів, обладнання, комплектуючих і матеріалів. Крім того, за процедурою допорогових закупівель підготовлено та проведено 38 процедур. За результатами роботи укладено 97 договорів на надання послуг та придбання матеріально-технічних засобів (матеріальних цінностей) на суму майже 2 млн. грн. При цьому, економія коштів склала понад 20% від запланованих.

Радник директора

з 07.2018 по 04.2019 (9 місяців)
Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок», Київ (провідний галузевий інститут України з проектування телекомунікаційних та інформаційних систем і споруд зв’язку)

Брав участь у роботі в складі робочих груп з виконання науково-дослідних робіт в галузі телекомунікацій, а також розвитку мереж супутникового та радіорелейного зв’язку України. Відповідав за підготовку окремих розділів техніко-економічних обґрунтувань, розрахунків, підсумкових матеріалів по науково-дослідним роботам та презентацій.

Перший заступник генерального директора Концерну РРТ (2015 – 2018 роки); директор з розвитку (2014 – 2015 роки); заступник директора технічного - начальник відділу (2012 – 2013 роки); начальник відділу (2006 – 2012 та 2013 – 2014 роки);

з 01.2006 по 06.2018 (12 років 5 місяців)
Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Київ (державний оператор телерадіомовлення, радіорелейного й супутникового зв'язку)

Приймав участь в роботі різноманітних урядових та профільних робочих груп в галузі телерадіомовлення та телекомунікацій.
Займався підготовкою проектів нормативно-правових актів, розпоряджень та постанов Кабінету Міністрів України, проектів змін до законів України. Безпосередьо розробляв Концепцію та Державну програму впровадження цифрового телерадіомовлення в України, Стратегію розвитку Концерну РРТ.
Є досвід організації та публічних виступів на галузевих виставках та конференціях, підготовки матеріалів до публікації в профільних виданнях. Брав участь в міжнародних виставках, проводив переговори з представниками іноземних компаній з метою вирішення завдань на користь свого підприємства.
За час роботи в Концерні був членом та головою комітету з конкурсних торгів (тендерного комітету), організовував та забезпечував проведення публічних (тендерних) закупівель товарів, робіт та послуг як за кошти державного бюджету, так і за власні кошти підприємства.
За останніми посадами організовував, координував та контролював наступні напрями та питання:
•впровадження стратегії розвитку підприємств та 25 філій Концерну РРТ;
•формування та реалізація науково-технічної політики, планів, стратегії розвитку, наукового забезпечення у сфері телекомунікацій, вирішення питань технічного переоснащення підприємства;
•організація експлуатації технічних засобів радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, радіорелейного та супутникового зв’язку, телекомунікаційних мереж та комп’ютерної техніки;
•договірна робота з надання телекомунікаційних та інших послуг;
•питання оптимального функціонування структури управління;
•питання щодо порядку роботи з документами, вдосконалення системи контролю та посилення виконавської дисципліни.
Під моїм керівництвом та за моєю участю реалізовано ряд наступних проектів:
•проведена модернізація 2-х центрів супутникового зв’язку та Центру комутації та управління, модернізація та переобладнання радіорелейних мереж філій Концерну в тому числі на цифрові технології;
•в 2006 році встановлено 4 цифрових передавача на телевежі в м. Києві та забезпечено початок мовлення багатоканальної ефірної телемережі в стандарті DVB-T;
•в 2007 - 2009 роках побудовано сегменти мережі цифрового телебачення в Київській, Житомирській та Одеській областях;
•в 2011 році колективом підприємства забезпечено виконання робіт, спрямованих на розгортання цифрової телевізійної мережі ТОВ “Зеонбуд” в стандарті DVB-T2;
•в 2014 – 2018 роках на виконання протокольних рішень Урядової Комісії при Мінінформполітики України, завдань Ради національної безпеки і оборони України здійснено реконструкцію існуючих об’єктів, відновлено функціональні системи та комунікації, встановлено додаткові передавачі та антено-фідерні системи на радіотехнічних об’єктах в Донецькій, Луганській та інших областях.

Командні та штабні посади різного рівня до Генерального штабу включно

з 08.1985 по 12.2005 (20 років 4 місяці)
Збройні сили СРСР та України, Київ (Збройні сили)

Накопичено досвід з організації та забезпечення зв’язку керівному складу Міністерства оборони України та Генерального штабу, частинам та підрозділам Збройних сил України.


Освіта

Новочеркаське вище військове командне училище зв’язку

Інженер з експлуатації засобів радіо та електропровідного зв’язку, Новочеркаськ
Вища, з 08.1981 по 07.1985 (3 роки 11 місяців)


Додаткова освіта

  • навчальний курс в Інституті економічних досліджень у сфері здійснення публічних закупівель (2019)
  • навчальний курс в Навчальному центрі ДП «Зовнішторгвидав України» за спеціальністю «Державні закупівлі в Україні (2014)
  • курси дистанційного навчання в рамках проекту «Центр майстерності МСЕ для країн СНГ» за спеціальністю «Вимірювання та моніторинг (2010)
  • навчальний курс в Центрі майстерності Міжнародного Союзу Електрозв’язку при Одеській національній академії зв’язку (2009)
  • курси підвищення кваліфікації при Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова за спеціальністю «Цифрове телебачення. (2008)
  • курси при Міжнародній академії фінансів та інвестицій за спеціальністю Нормативно-прав. база та організація державних закупівель (2006)
  • курси при Національній академії оборони України за спеціальністю «Створення, організація та забезпечення АСУ в ЗСУ" (2003)
  • курс підвищення кваліфікації в Інституті економічних досліджень у сфері здійснення публічних закупівель (2020)

Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача.


Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно

Додаткова інформація

За досягнення в роботі заохочувався:
Президентом України, Кабінетом Міністрів України, неодноразово Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України та Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення.

Особисті якості: Здатність приймати рішення та нести за них відповідальність. Вміння працювати в команді. В роботі завжди орієнтуюсь на результат. Аналітичні здібності, готовий до навчання, відповідальність, уміння в короткі терміни адаптуватися до колективу. Великий досвід спілкування з партнерами. Досвід керівництва та роботи з людьми, управління колективами від 5 до 2500 співробітників.

Водійське посвідчення, категорія «В».


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: