Резюме від 2 серпня 2020

Заремба Люда Юріївна

Бухгалтер з обробки первинних документів, нарахування ЗП, матер. цінностей, 18 000 грн

Повна зайнятість, неповна зайнятість.

Вік:
36 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Освіта:
2003-2008рр. Національний авіаційний університет,
спеціальність "облік і аудит", кваліфікація - економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності.
1999-2003рр. Промислово-економічний коледж Національного авіаційного університету,
спеціальність "програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем", кваліфікація - програміст.

Вміння та професійні навички:
Маю навички раціональної організації бухгалтерського обліку, планування та звітності протягом останніх десяти років. Маю свідоцтва підвищення кваліфікації КМЦ перепідготовки та підвищення кваліфікації за напрямами кадровий резерв (2006 рік) та професійної програми підвищення кваліфікації держслужбовців (2012 рік). Приймала участь у семінарах та маю сертифікати Національної академії управління за темами: концептуальні підходи до імплементації міжнародних стандартів бухгалтерського обліку в бюджетній сфері… та облікова політика суб’єктів державного сектору та загальні положення складання фінансової звітності… (2013 рік). Пройшла підвищення кваліфікації в КН торговельно-економічному університеті за напрямом – публічні закупівлі (2016 рік). Маю сертифікат про підвищення кваліфікації КМЦ перепідготовки та підвищення кваліфікації за темою – практичні аспекти застосування норм ЗУ «Про доступ до публічної інформації» (2017 рік). Приймаю участь у інтернет-семінарах щодо новин у законодавстві, що організовують професійні бухгалтерські видання.
Знання мов: українська та російська вільно, англiйська – середнiй рiвень(курси).
Навички роботи на комп'ютері: MS Office, Інтернет, електронна пошта, АРМ головного бухгалтера, Альфа бухгалтерія, 1С 8.2, електронна звітність (F01, F02, Арм-Звіт, М.Е.Док.), Клієнт-Банк, Інтернет-Банк, НАУ.

Особисті якості: аналітичне мислення, навички роботи з великими обсягами інформації, вміння швидко орієнтуватися в ситуації та приймати рішення, швидке навчання новому законодавству та програмним продуктам, відповідальність, стресостійкість, цілеспрямованість, наполегливість, працездатність. Знаходжу спільну мову з людьми, вмію працювати в команді та організувати роботу відділу, управління.

Досвід роботи:
ПерiодНазваПосадаОбов’язкиДосягнення
04.2020 - теп.час. Київ-Торг провідний бухгалтер. Нарахування заробітної плати в ЗУП на штат 411 чол., звітність, платіжні доручення в Клієн-банку.
11.2019 – 01.2020Держенергонаглядголовний спеціалістРозрахунки з постачальниками, оформлення договорів, бюджетне планування, авансвi звiти, та ін.Опанування напрямку орендних відносин, відшкодування витрат по суборенді.
05.2018 –11.2019ГУ Пенсійного фонду України в м.Києвіначальник фінансово-економічного управління – головний бухгалтерОрганізація бухгалтерського обліку, бюджетне планування, контроль напрямків нарахування заробітної плати та обліку матеріальних цінностей, надходження коштів, контроль за раціональним витрачанням бюджетних коштів, формування та перевірка фінансової та бюджетної звітності та ін. Вміння організувати роботу управління (89 шт.одиниць), участь у тендерних процедурах.Організація обліку та роботи в цілому після реорганізації, проходження перевірок контролюючих органів.
03.2016 - 04.2018Правобережне об’єднане управління ПФУ в м.Києвіначальник бюджетно-фінансового відділу – головний бухгалтерОрганізація бухгалтерського обліку, бюджетне планування та контроль за раціональним витрачанням бюджетних коштів, контроль напрямків нарахування заробітної плати та обліку матеріальних цінностей, формування та перевірка фінансової та бюджетної звітності та ін. Робота щодо тендерних закупівель.Організація обліку та роботи в цілому після реорганізації, проходження перевірок контролюючих органів. Опанування напряму підготовки та подання документів для участі на всіх стадіях та видах тендерних закупівель через електронний майданчик.
07.2015 - 11.2015ДП «Укртранс-нафтопродукт»провідний бухгалтерРозрахунки з постачальниками та покупцями, Клієнт-банк, податковий кредит, авансвi звiти, оприбуткування та списання мат.цiнностей.
Опанування напрямів роботи з 1С, ПДВ, формування документів покупцям.
03.2007 - 12.2014ГУ Пенсійного фонду України в м.Києвіголовний спеціалістРозрахунки з постачальниками, каса, Клієнт-банк, авансовi звiтиОпанування роботи з Клієнт-банком, касою.
головний спеціалістНарахування заробітної плати на 320 чол. та формування звітності по зп.Опанування з нуля нарахування заробітної плати та складання звітності.
заступник начальника відділу фінансового забезпечення – заступник головного бухгалтера з 08.2008р. по 07.2011р.Нарахування заробітної плати на 320 чол., формування та перевірка звітності, консолідація єдиної звітності, організація бухгалтерського обліку в цілому.Опанування напрямку формування бюджетної та фінансової звітності, перевірка звітності підпорядкованих управлінь, консолідація єдиного звіту.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: