Резюме від 12 липня 2021 PRO

Анастасiя Трофiмова Володимирівна

Економіст, бухгалтер, помічник керівника

Повна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
29 років
Місто:
Березань
Готовий до переїзду в:
Баришівка, Бориспіль, Яготин

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та адресу.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся. Доступ до контактів — від 390 грн.


Досвід роботи

Головний економіст

з 09.2020 по 01.2021 (4 місяці)
ПНВК «Інтербізнес», Березань (Сільське господарство)

Організовую проведення комплексного аналізу і оцінки результатів виробничо‐господарської діяльності підприємства. Формування планового і фактичного бюджету підприємства кожного місяця. Забезпечую роботу з казначейством з фінансуванням і розподілом з планового бюджету. Формую кожень день звіти для кращого аналізу діяльності підприємства. Також виконую обов‘язки бухгалтера по розрахунках: прийом табелів робочого часу, здійснюю нарахування заробітних плат співробітникам організації. Також виконую доручення керівництва по складданню листів, запитів та інших документів.

Економіст

з 12.2019 по 09.2020 (9 місяців)
ФБМЕС, Київ (Будівельна)

Здійснювала прийом звітів з 27 підрозділів. Перевіряла, узагальнювала дану інформацію і формувала кожного місяця оперативний план на наступний місяць.

Також формувала ліміти фінансових зобов‘язань, після погодження яких контролювала кожну оплату по послугах, що входили до ліміту фінансових зобов‘язань.
За сумісництвом виконувала обов‘язки помічника директора: прийняття вхідної кореспонденції, її передавання на розгляд керівника й подальша передача відповідно до прийнятого рішення в структурні підрозділи чи конкретним виконавцям для використання в процесі роботи або підготовки відповідей; ведення діловодства: складання листів, запитів та інших документів; ведення контрольно‐реєстраційної картотеки.

Провідний економіст

з 02.2014 по 12.2019 (5 років 10 місяців)
Дн1, Київ (Залізничний транспорт)

Здійснювала роботу з економічного планування на підприємстві, аналіз діяльності підпримства по експлуатаційним витратам. Своєчасно вносила до відповідних розділів плану зміни, обумовлені кон’юнктурою ринку та конкуренцією. Складала кошторисну калькуляцію на послуги залізничного транспорту.

Бухгалтер

з 01.2012 по 02.2014 (2 роки 1 місяць)
Дн-1, Київ (Залізничний транспорт)

Приймала первинні документі (матеріальні звіти), систематизувала інформацію, відображену в цих документах, готувала проміжні розрахунки для обліку господарських операцій та подачу їх на розгляд. Після чого відображала прихід‐розхід матеріалів та палива у базі АСБО «ФОБОС». Готувала дані для включення їхдо фінансової звітності, складала окремих її форм.

Інженер з кадрів

з 04.2011 по 01.2012 (9 місяців)
Дн1, Київ (Залізничний транспорт)

Оформляла прийом, переведення і звільнення працівників відповідно до законодавства про працю, положень, інструкцій керівника підприємства. Формувала і вела особові справи працівників, вносила зміни, пов‘язані з трудовою діяльністю. Заповнювала, вела облік і зберігала трудові книжки, визначала трудовий стаж, видавала довідки про теперішню і минулу трудову діяльність працівників. Складала встановлену звітність про роботу з кадрами.


Освіта

Українська державна академія залізничного транспорту

Економіка підприємства, Харків
Вища, з 2009 по 2013 (3 роки 9 місяців)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Впевнений користувач MS Office, ФОБОС, 1С


Запропонувати вакансію

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: