Резюме від 15 лютого 2020 PRO

Лихач Вадим

Консультант зі свинарства (годівля свиней)

Неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
40 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

головний зооінженер; головний технолог; експерт-дорадник зі свинарства; завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва

з 12.2005 по 10.2019 (13 років 10 місяців)
СВК "Агрофірма "Миг-Сервіс-Агро"; ТОВ "Таврійські свині"; ПОП "Вікторія"; Миколаївський національний аграрний університет, Миколаївська область; Херсоннська область (технологія виробництва та переробки продукції свинарства; освіта; наукові дослідження в галузі свинарства)


Освіта

Миколаївський національний аграрний університет

Магістр із зооінженерії, Миколаїв
Вища, з 08.1997 по 06.2002 (4 роки 10 місяців)


Знання мов

Німецька — початковий


Додаткова інформація

Наукова публікаційна активність:
https://scholar.google.com.ua/citations?user=zRg1CaQAAAAJ&hl=uk
https://orcid.org/0000-0002-9150-6730
https://elibrary.ru/author_profile.asp?authorid=663348

2002 року з відзнакою закінчив Миколаївську державну аграрну академію (нині – Миколаївський національний аграрний університет), здобувши кваліфікацію магістра із зооінженерії.
З 2002 по 2005 рік навчався в очній аспірантурі Миколаївського державного аграрного університету. Кандидатську дисертацію на тему: «Формування продуктивних якостей свиней спеціалізованих м’ясних генотипів при чистопородному розведенні та схрещуванні» за спеціальністю 06.02.01 – розведення і селекція тварин захистив у 2006 р.
З 2002 по 2005 рік працював на посаді головного зооінженера СВК «Агрофірма «Миг-Сервіс-Агро» Новоодеського району Миколаївської області.
З 2005 по 2007 рік працював на посаді асистента кафедри спеціальної зоотехнії (нині – технології виробництва продукції тваринництва).
У 2006 році був розробником та головним технологом високотехнологічного підприємства замкнутого циклу з виробництва продукції свинарства – ТОВ «Таврійські свині» м. Скадовськ Херсонської області.
З 2007 по 2019 рік працював на посаді доцента кафедри технології виробництва продукції тваринництва.
З 2012 по 2015 рік навчався в очній докторантурі Миколаївського національного аграрного університету. Докторську дисертацію на тему «Обґрунтування, розробка та впровадження інтенсивно-технологічних рішень у свинарстві» за спеціальністю 06.02.04 – технологія виробництва продуктів тваринництва, захистив у 2016 році у Миколаївському національному аграрному університеті.
З 2017 по 30.09.2019 року виконував обов’язки завідувача кафедри технології виробництва продукції тваринництва.
З 01.10.2019 року і до нині працює на посаді професора кафедри технології виробництва продукції тваринництва Миколаївського національного аграрного університету за сумісництвом.
З 01.10.2019 року і до нині працює на посаді професора кафедри технологій виробництва молока та м’яса Національного університету біоресурсів та природокористування України (м. Київ).
У 2019 році отримує другу вищу освіту у Миколаївському НАУ, здобувши кваліфікацію магістра інженера-педагога, дослідника за спеціальністю «Професійна освіта (Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства)».
У 2020 році очікується отримання третьої вищої освіти у Миколаївському національному аграрному університеті, здобувши кваліфікацію магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».
Доктор сільськогосподарських наук, доцент.
Загальна кількість друкованих наукових праць складає 95, з них: статей – 29 статей у виданнях, які зареєстровані в науково-метричних базах (AGRIS (FAO), ULRICH’S, РІНЦ, WoS, Scopus). Навчальні посібники – 2, монографій – 2. Результати розробок захищено 12 деклараційними патентами України.
Напрями наукових досліджень: вивчення та розробка сучасних, інноваційних технологій обладнання свинокомплексів устаткуванням провідних вітчизняних та світових виробників, годівлі свиней різних статевовікових груп, племінного ведення галузі свинарства та продуктивних якостей основних порід свиней м’ясного напряму продуктивності (дюрок, п’єтрен, ландрас, українська м’ясна, сучасних комерційних генотипів – макстер, кантор, максгро, альба). Є виконавцем наукових досліджень за темами, які фінансуються з загального фонду державного бюджету. У Миколаївському НАУ займався розробкою та впровадженням проектів: «Навчально-науково-виробничий свинокомплекс аграрного університету» (2013 р.); «Навчально-науково-виробнича пасіка Миколаївського національного аграрного університету» (2019 р.). Керівник госпдоговірних тем на виконання науково-дослідних робіт в умовах господарств південного регіону України (2015-2019 рр.).
Експерт-дорадник з питань надання дорадчих послуг за фаховим напрямом: «Технічне і технологічне оновлення та розвиток агропромислового комплексу; органічне виробництво і продовольча безпека» (СВК «Агрофірма «Миг-Сервіс-Агро»; ПОП «Вікторія» Миколаївської області, ТОВ «Таврійські свині» Херсонської області, ПрАТ «Племзавод «Степной» Запорізької області, ТОВ «Новоселівське» Одеської області).
Педагогічна діяльність: загальний стаж 14 років, всі у Миколаївському національному аграрному університеті.
Нагороди: Має грамоти Міністерства аграрної політики та продовольства і його підрозділу – Департаменту аграрної освіти, науки та дорадництва (2010, 2011 рр.); переможець обласного конкурсу наукових робіт молодих вчених в номінації «Аграрні науки» (2009, 2019 рр.).
Особисті якості: розвинуті організаторські та лідерські якості, активність, пунктуальність, відповідальність, порядність, ініціативність, цілеспрямованість, комунікабельність, високий рівень самоорганізації, вміння працювати у команді.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме за містами