Резюме від 2 серпня 2020 PRO

Бутенко Ганна Валентинівна

Бухгалтер, 10 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
52 роки
Місто:
Горішні Плавні (Комсомольськ)

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та адресу.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Головний бухгалтер

з 09.1992 по 09.1993 (1 рік)
відділу освіти та культури Феодосійського місьвиконкому АР Крим, Феодосія (органи місцевого самоврядування)

— ведення бухгалтерського та податкового обліку;
— надання оперативної інформації по залишках, контроль своєчасності платежів, відстеження парафій на розрахункові рахунки;
— контроль дебіторської та кредиторської заборгованості (проведення актів звірок з контрагентами);
— податкове планування; розрахунок і перерахування податкових платежів, складання і здача податкової та бухгалтерської звітності;
— взаємодія з податковими органами, позабюджетними фондами;
— облік ТМЦ, витрат, ведення касових та банківських операцій, нарахування і розрахунок зарплати;
— участь у перевірці та погодження договорів з контрагентами і пов’язаних з ними документів;
— підготовка регулярної звітності по ключовим показникам роботи;


Освіта

Ленінградський інститут радянської торгівлі ім. Ф. Енгельса

Облік та аналіз в торгівлі, громадському харчуванні та матеріально-технічному постачанні, Петербург
Вища, з 09.1985 по 06.1990 (4 роки 9 місяців)


Професійні та інші навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    Користувач: MS Office (Word, Exсel), Internet (MS Explorer, Mozilla Firefox, Opera).
  • Досвід ведення бухгалтерського та податкового обліку (1 рік досвіду)
    Вище середнього, використовую в даний час.

Знання мов

Англійська — середній


Додаткова інформація

Досвід роботи в інших сферах діяльності:
З вересня 1989 р. по серпень 1992 р. працювала в Управлінні торгівлі Феодосійського виконкому АР Крим.
Набула досвіду: прийом та перевірка товару, отримання дозвільних документів, відкриття магазина, підбір та навчання персоналу, контроль за обігом грошових коштів, проведення інвентаризацій, аналіз продаж, вирішення питань в установчих та контролюючих органах.
З вересня 1992 р. по травень 1993 р. працювала на посаді бухгалтера відділу освіти та культури Приморської селищної ради Феодосійського місьвиконкому АР Крим.
Набула досвіду: облік основних засобів, матеріалів, розрахунків, нарахування заробітної плати.
У період з 1993р. до 1996 р. працювала в державної податкової інспекції м. Керч на посаді старшого державного податкового ревізора-інспектора.
У період з 1996р. до 1999 р. працювала у відділенні державного казначейства м. Комсомольська Полтавської області.
З липня 1999р. по грудень 2002р. працювала в державної податкової інспекції м. Комсомольська Полтавської області на різних посадах.
Набула досвіду: контроль за дотриманням податкового законодавства, контроль за надходженням до бюджету податкових та інших платежів, перевірка грошових документів, бухгалтерських книг, звітів, кошторисів та ін.
аналіз результатів перевірок, застосування фінансових санкцій до порушників.
З січня 2003 року по серпень 2005 року працювала старшим економістом на підприємстві «Промсантехніка» м. Комсомольськ Полтавської області.
Набула досвіду: розробка і організація впровадження заходів щодо підвищення продуктивності, ефективності та рентабельності виробництва, якості продукції, зниження собівартості, забезпечення зростання продуктивності праці, досягнення ефективних результатів за умов раціоналізації витрат матеріальних, трудових і фінансових ресурсів.
Координація діяльністі економічних підрозділів підприємства щодо складання перспективних планів роботи в умовах конкуренції згідно з укладеними господарськими договорами, розробки поточних планів з необхідними обгрунтуваннями і розрахунками, організаційно-технічних заходів з удосконалення господарського механізму, економічної діяльності, виявлення і використання резервів виробництва.
Організація розробки раціональних форм первинної планової, облікової та звітної документації, яка застосовується на підприємстві, а також участь у впровадженні автоматизованих систем управління і обчислювальної техніки для проведення економічних розрахунків у галузі планування, обліку і аналізу господарської діяльності.
З вересня 2005 року по вересень 2011 року працювала у державної інспекції з контролю за цінами в Полтавській області.
Набула досвіду: проведення постійного моніторингу, аналізу і дослідження динаміки цін (тарифів) на споживчому ринку; проведення у суб’єктів господарювання в установленому порядку планові та позапланові перевірки щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.
З жовтня 2011 року по грудень 2016 року працювала у відділі економічного аналізу та контролю виконавчого комітету Комсомольської міської ради.
Набула досвіду: здійснення організації, координації, контроль та методичне керівництво з питань закупівель робіт (вартістю більше 1,5 млн. грн.), товарів і послуг (вартістю більше 200 тис. грн.) за кошти міського бюджету у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради.
Проведення перевірок обґрунтованості витрачання бюджетних коштів, дотримання фінансово-бюджетної, кошторисної дисципліни, збереження майна, що перебуває у власності територіальної громади міста.
З грудня 2016 року по грудень 2019 року працювала адміністратором центру (відділу) надання адміністративних послуг виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (тимчасова посада на термін відпустки по догляду за дитиною).
Набула досвіду: надання суб'єкту звернення вичерпну інформацію та консультацію щодо вимог та порядку одержання адміністративної послуги.
Приймання від суб'єкта звернення документи, необхідні для надання адміністративної послуги, реєструє їх та подає документи (їх копії) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг.
Видача суб'єкту звернення результати надання адміністративної послуги.
Особисті якості: акуратність, цілеспрямованість, орієнтація на результат, робота в колективі, не конфліктність, аналітичний склад розуму, мобільність, комунікабельність, вміння швидко адаптуватися, швидка навченість, вміння самостійно приймати рішення, працювати в стресових ситуаціях, ініціативність.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: