Резюме від 15 лютого 2020

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/6026474/

SMM-копірайтер, 3 500 грн

Неповна зайнятість.

Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Освіта

Коледж

Київ
Середня, з 09.2017 по 05.2021 (3 роки 8 місяців)

Після 9 класу,за власним бажаннями,пішла навчатися на спеціальність "Соціальна робота".Зараз я навчаюся в коледжі,на денній формі навчання,на другому курсі(всього їх 3).В подальшому буду продовжувати навчання в університеті на психолога.


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Вмію працювати з Microsoft Word,Excel,PowerPoint та іншими,бо навчалася в школі з поглибленим вивченням інформатики.Тому,тут на раз-два!


Додаткова інформація

Писати.В нас взаємне кохання вже багато років - найголовніше,що Вам потрібно знати.Це ж прикольно,коли людина закохана,чи не так?))Дуже сильно люблю писати,і в своєму житті ніколи не було з цим проблем,бо займаюсь цим постійно в вільний час.Пишу книгу,вірші,рецензії на фільми та книжки на різних сайтах та просто "пости" для свого інстаграму.Можливо,мій вік буде здаватися вам доволі юним,але тільки попросіть мене написати будь-який текст і переконаєтесь в зовсім іншому!
Просто в душі мені завжди 40).Вільно володію українською та російською і без різниці,якою мовою потрібно буде писати.Готова до певних змін та завжди слухаю конструктивну критику.
Всі справи роблю на 101% :))
Серйозно відношуся до часу інших людей,які вони витрачають на мене,бо свій час теж ціную!
Особливо була б рада писати для атмосферних кафе,бо пропадаю там 24/7 і обожнюю каву!
Відкрита для різної співпраці,лише напишіть)

P.S.За бажанням можу надіслати приклад своїх текстів.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: