Резюме від 15 лютого 2020

Нікітенко-Конська Олена Вікторівна

Психолог, 25 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
42 роки
Місто:
Житомир

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Практичний психолог

з 09.2018 по нині (1 рік 5 місяців)
Комунальне неприбуткова підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради, Житомир (Лікування залежностей та хворих на СНІД)

Проведення дотестового та післятестового консультування, проведення індивідуальних, сімейних консультувань по проблемі залежності та співзалежності, проведення групових інформаційно мотиваційних занять, проведення групових тематичних арт-терапевтичний занять. Беру активну участь в просвітницькій роботі з персоналом, проводжу тренінгові заняття з метою профілактики емоційного вигоряння.


Освіта

Житомирський університет імені Івана Франка

Практична психологія, Житомир
Вища, з 09.1994 по 05.1999 (4 роки 8 місяців)


Додаткова освіта

Є спеціалістом методу біосугестивної терапії для корекції психосоматичних розладів та позбавлення алкогольної та тютюнової залеж (2019, 3 місяці)


Професійні та інші навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    Маю навички роботи на комп'ютері, Word, Internet.
  • Досвід роботи з хворими на психічні розлади (13 років досвіду)
    Вільно, використовую в даний час.

Знання мов

Англійська — початковий


Додаткова інформація

Маю високий рівень професійної підготовки.
Працювала практичним психологом в Житомирський обласній психіатричній лікарні з 2002 року. Маю 12 років досвіду роботи з хворими на психічні розлади, проводила індивідуальні та сімейні консультації, патопсихологічні обстеження з метою виявлення порушень, консультувала хворих на первинний психотичний епізод та їх родини з метою адаптації до виявленої хвороби, проводила тренінг по адаптації до голосів.
Є спеціалістом методу біосугестивної терапії для корекції психосоматичних розладів та позбавлення алкогольної та тютюнової залежності.
Приймала активну участь у науково-практичних конференціях "Актуальні питання в психіатрії:варіанти проявів психопатологічних станів та їх коморбідність", "Сучасні аспекти патоморфозу психічних розладів", "Інтегративні підходи у діагностиці та лікуванні психічних та психосоматичних розладів".
Маю 41 годину теорії і розвитку практичних навичок у семінарі "Вступ у теорію КПТ. Обстеження та формулювання у моделі КПТ" та" Базові техніки КПТ". Брала участь у міжнародному фестивалі Арт-терапії " Арт-практик".
Маю навички роботи на комп'ютері, Word, Internet.
Вільно володію російською та українською мовами, англійський початковий рівень.
Маю навички роботи в команді, відповідальна, володію організаторськими та творчими здібностями, маю високу стресостійкість.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: