Резюме від 27 березня 2020

Рязанцева Ірина

Бухгалтер (головний, єдиний, ОПТ, ЗЕД)

Повна зайнятість.

Вік:
54 роки
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Очікую що Ваше підприємство зареєстроване в Києві, на загальній системі оподаткування, не припиняє діяльність, платоспроможне. Оптова торгівля, зовнішньоекономічна діяльність. Аванс+Зарплата обговоримо при зустрічі.

ПРО СЕБЕ
ОСВІТА : магістр з обліку і аудиту – Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана.

ДОСВІД РОБОТИ ГОЛОВНИМ БУХГАЛТЕРОМ з 1995р. по грудень 2016 р. і влітку 2019р. Торгівля, імпорт, експорт, видавництво. Ведення всіх участків, первинних документів, рахунків бухгалтерського обліку (за національними стандартами ПСБО), податкового обліку (загальна система оподаткування), всієї звітності (податкова, єсв, фінансова, статистична, управлінська). Електронне адміністрування ПДВ в ЄРПН. Робота з договорами продажу, комісії, цесії, відповідального зберігання.
Вантажні митні декларації, калькуляція в обліку собівартості при імпорті, курсові різниці, купівля, продаж валюти, банківські валютні виписки, платіжні доручення.
Повернення ПДВ при експорті у 2005р; 1999р. успішне проходження перевірок. Облік розрахунків з покупцями і постачальниками, нарахування податків, зарплата, відрядження, звіти про використання коштів, банк, касові ордери, матеріальні і нематеріальні активи. Фінансова допомога поворотня, безповоротня. Банківські кредити - технічний, овердрафт, кредитна лінія. Операції з давальницькою сировиною (замовляли виготовлення продукції). Транспорт (не автогосподарство). Прості векселі ,авалювання векселів для відстрочення сплати ПДВ при розмитненні. Операції оподатковувані ПДВ і пільгові, розподілення ПДВ. Ведення обліку з «нуля» і введення залишків в 1:С.

КОМП'ЮТЕР : 1С:Бухгалтерія 7.7; 8.3 УТП ; Клієнт-Банк; OPZ, M.E.Doс; Word, Excel, QuarkXPress, Adobe Photoshop, інші.

МОВИ : українська, російська - вільне володіння. Англійська- зі словником. Польська - розумію.

ПРО СЕБЕ : в роботі продуманість, самостійність. Вміння розібратись в кореспонденції рахунків, в законодавчій базі. Киянка, живу поруч метро. Здоров'я хороше. В колективі надаю перевагу нормальним спокійним взаємовідносинам.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: