Резюме від 24 травня 2023PRO

Анастасія

Продавець-консультант, менеджер з продажу, бухгалтер, економіст, 20 000 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість, неповна зайнятість.
Вік:
28 років
Місто проживання:
Ржищів
Готовий працювати:
Дистанційно, Обухів, Ржищів, Українка

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та адресу.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Бухгалтер по заробітній платі

з 04.2018 по 07.2019 (1 рік 3 місяці)
ПП Ресурсінвест-1, Київ (продаж металобрухту)

Нарахування авансів, зп, відпускних, лікарняних, відряджень, розрахункових. Звіти по виконавчим провадженням, ЄСВ, 1-ДФ, 1-ПВ звіт з праці, виконання завдань головного бухгалтера. А також ведення кадрового обліку, табелі для нарахування зп, накази, графіки відпусток, резерви відпусток, штатні розписи, заповнення трудових книжок, договори ЦПХ, акти виконаних робіт. Все, що стосується нарахування зп і кадрової справи!

Бухгалтер по заробітній платі

з 04.2015 по 04.2018 (3 роки)
Відділ освіти виконавчого комітету Ржищівської міської ради, Ржищів (Освіта, наука)

Здійснювати прийом, аналіз, контроль та обрахунок табелів обліку робочого часу. Нарахування заробітної плати працівникам освіти, понад 200 чоловік. Видача довідок про заробітну плату за місцем вимоги. Здійснювати прийом і контроль правильності заповнення листків тимчасової непрацездатності, надання головному бухгалтеру зведених відомостей по виплаті заробітної плати та лікарняних. Подання заявки-розрахунку по листах непрацездатності у ФССУ, ведення меморіальних ордерів 5, 5/1, 5/2, 5/3. Здача звітів помісячної персоніфікації, форма 1-ДФ, 1-ПВ, ФСС з ТВП,1-ПО, звіт про нарахування зп у фінансове управління, надання інформації до головного управління та вищестоячих органів по мірі її надходження. Виконання доручень головного бухгалтера.


Освіта

Київський національний університет будівництва і архітектури

Економіка підприємства, Київ
Вища, з 2015 по 2017 (1 рік 10 місяців)


Знання і навички

MS Excel M.E.Doc Користувач ПК Клієнт-Банк

Додаткова інформація

Маю досвід роботи тільки в сфері бухгалтерії, але хочу спробувати себе і в інших напрямках, тому якщо роботодавець матиме змогу та бажання навчити навикам майбутньої роботи - буду тільки ЗА 😊!Важливо! Досвіду роботи в 1с 8 не маю, працювала тільки в 7й версії програми.


Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: