Резюме від 2 серпня 2020

Неживий Олег Сергійович

Менеджер ЗЕД, 16 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
22 роки
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та адресу.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Менеджер ЗЕД

з 09.2019 по нині (11 місяців)
OLH Trading, Київ (зовнішньоекономічна діяльність)

Починав займатись ЗЕД самостійно, тобто шукав на міжнародних торгових платформах і соціальних мереж (LinkdeIn) постачальників, я орієнтувався на ринок електроніки (смартфони, ноутбуки , гарнітурі і інше) , в основному це були товари попереднього використання товари, тобто не нові.
На протязі цього часу знайшов декілька надійних постачальників зі Кореї , Сінгапуру, Японії і США, а також інших країн. Покращив свої знання зі англійської мови (оскільки багато часу приділяв веденню перемовин). Достатньо глибоко ознайомлений з INCOTERMS 2020 і митним оформлення товарів (електроніка) та митним законодавством і сертифікацією (ЄС , США).
З початку карантину співпрацюю з багатьма організаціями в закупках засобів індивідуального захисту, робота моя полягала в перекладі текстів для документів (SPA, LOI, POF, ICPO NCNDA etc), а також інколи безпосередньо в конференція з міжнародними постачальниками. Ознайомився з сертифікацією засобів індивідуального захисту, та іншими нюансами в міжнародній торгівлі тобто в ЗЕД.


Освіта

НУБІП

Менеджмент, Київ
Вища, з 01.2014 по 07.2018 (4 роки 6 місяців)


Додаткова інформація

Доброго дня !
Мене звати Олег
Я спеціаліст у сфері ЗЕД, розпочав працювати у цій сфері безпосередньо на себе , тобто створення власного бізнесу. Починав з того що на міжнародних торгових майданчиках знаходив найвигідніші пропозиції як для себе так і для закордонних замовників. Починаючи від збору документації на товари і отримання відповідних сертифікатів і оформлення митної документації.
.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: