Наскільки ваша компанія готова брати на роботу ветеранів? Пройдіть опитування
Резюме від 31 липня 2020 PRO

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/6391142

Кредитний експерт, 9 000 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість.
Місто:
Нікополь

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Завідувач відділення

з 01.2008 по нині (16 років 3 місяці)
Фінанси, банки, страхування

Обслуговування та залучення нових клієнтів, виконання вищезазначених цілей та завдань, досягнення високоефективних показників , залучення клієнтів до обслуговування кредитів та депозитів.

Освіта

Запорізький державний університет

Економічний, бухгалтерський облік та аудит, Нікополь
Вища, з 1999 по 2004 (4 роки 9 місяців)

Додаткова інформація

Після закінчення університету працювала помічником бухгалтера в аудиторській фірмі.З 2007 року по 2008 рік працювала в податковій інспекції (провідний інспектор).З 2008 року по 2012 рік була на посаді старшого контролера -касира.З 2012 року по теперішній час працюю в АТ "Ощадбанк" на посаді завідувач відділення.

Кандидати у категорії

Кандидати за містами


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: