Резюме від 6 грудня 2021 PRO

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/6426617/

Головний механік, керівник технічної служби

Повна зайнятість.

Місто:
Ямпіль (Сумська обл.)
Готовий до переїзду в:
Київ

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся. Доступ до контактів — від 390 грн.


Досвід роботи

Головний механік/заступник технічного директора

з 05.2012 по 11.2019 (7 років 6 місяців)
ПрАТ «Свеський насосний завод», Свеса (Машинобудування)

Забезпечення безперебійної, технічно правильної експлуатації і надійної роботи обладнання та інженерних систем для повноцінного функціонування об'єкта. Контроль експлуатації інженерних комунікацій (систем енергопостачання, водопостачання, водовідведення, вентиляції, пожежно-охоронної сигналізації, опалення), забезпечення підготовки до опалювального сезону, моніторинг стану інженерних систем і обладнання, оперативне усунення виявлених несправностей, робота з контролюючими та комунальними службами, забезпечення необхідною технічною документацією експлуатованої системи і устаткування.
Утримання устаткування в працездатному стані на необхідному рівні точності. Парк обладнання дуже великий: токарні, фрезерні, шліфувальні, карусельні, розточувальні, заточувальні, відрізні, ленто-пильні, верстати з ЧПУ, преса, ножиці, крани, кран-балки, тельфера, компресора. Обладнання ливарного цеху: дробомет, бігуни змішуючі, формувальні машини, стрі Утримання устаткування в працездатному стані на необхідному рівні точності. Парк обладнання дуже великий: токарні, фрезерні, шліфувальні, карусельні, розточувальні, заточувальні, відрізні, ленто-пильні, верстати з ЧПУ, преса, ножиці, крани, кран-балки, тельфера, компресора. Обладнання ливарного цеху: дробомет, бігуни змішуючі, формувальні машини, стрічкові конвеєри, печі.
Організація розробки планів (графіків) оглядів та профілактичних ремонтів устаткування згідно з положеннями системи планово-попереджувального ремонту, твердження цих планів і контроль їх виконання, забезпечення технічної підготовки виробництва.
Організація роботи з обліку наявності та руху устаткування, складання і оформлення технічної і звітної документації. Участь в складанні заявок на придбання нового обладнання. Проведення інвентаризації виробничих основних засобів.
Керівництво розробкою нормативних матеріалів по ремонту устаткування, витраті матеріалів на ремонтно-експлуатаційні потреби, складання кошторисів на проведення ремонтів, оформленням заявок на придбання матеріалів і запасних частин, необхідних під час експлуатації устаткування.
Організація міжремонтного обслуговування, своєчасний і якісний ремонт і модернізація обладнання, робота з підвищення його надійності і довговічності, забезпечення раціонального використання матеріалів на виконання ремонтних робіт.
Визначення обладнання яке вимагає капітального ремонту, встановлення черговості проведення ремонтних робіт. Контроль над якістю ремонту виробленого силами ремонтного цеху. Забезпечення контролю запасних частин вироблених в ремонтному цеху.
Участь в експериментальних, налагоджувальних та інших роботах з упровадження та освоєння нової техніки, у випробуваннях устаткування, у прийманні нового та відремонтованого устаткування.
Участь у вивченні причин підвищеного зносу устаткування, його простоїв, розслідуванні аварій, розробці та впровадженні заходів щодо їх ліквідації та запобігання.
Керівництво працівниками відділу і підрозділами, які здійснюють ремонтне обслуговування обладнання.


Освіта

Харківський Державний Політехнічний Університет

Машинобудівний факультет, інженер-механік за фахом «Гідропривод, гідравличні машини та гідропневмоавтоматика», Харків
Вища, з 1991 по 1996 (4 роки 10 місяців)


Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: