Резюме від 28 квітня 2023PRO

Дмитро

Директор з розвитку, керівник відділу продажу, менеджер з розвитку, продажу

Зайнятість:
Повна зайнятість.
Вік:
40 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та Facebook.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Директор з розвитку

з 12.2020 по 12.2021 (1 рік)
ТОВ «Вам Систем», Київ (Автобізнес та автосервіс)

Відкриття іноземного представництва з "нуля"; пошук, адаптація та навчання персоналу; контроль виконання KPI; робота з брокерами, логістами та органами сертифікації; розвиток каналів збуту B2B та B2C; ведення переговорів з партнерами та дилерами; формування та виконання планів продажів.

Менеджер з продажу

з 05.2019 по 02.2020 (9 місяців)
ГК “COMSPEC”, Київ (Гірнича промисловість)

Організація доставки матеріалу на об'єкти клієнта; погодження обсягів та цін з доставкою до клієнта; укладання договорів на постачання щебеневої продукції; погодження відвантажень, контроль доставки та надходження коштів; взаємодія із кар'єрами; продаж щебеневої продукції; залучення нових клієнтів, проведення переговорів, робота із майданчиком Prozorro; розвиток каналів збуту B2B та B2C; мінімізація витрат на транспортну логістику; вирішення робочих процесів та конфліктних ситуацій із замовниками; транспортними організаціями та власниками транспорту з питань доставки вантажу.

Керівник відділу продажу

з 01.2017 по 05.2017 (4 місяці)
ТОВ "Богдан-Авто", Житомир (Автобізнес та автосервіс)

Планування роботи відділу продажу; підбір, постановка завдань, адаптація нових працівників відділу; організація та контроль продажу автомобілів; виконання плану продажу, звітність; взаємодія з імпортером; контроль стандартів обслуговування клієнтів; формування професійної команди (навчання, наставництво).

Інспектор з огляду ТЗ

з 02.2016 по 12.2016 (10 місяців)
ТОВ "Автоділ Маркет" (ТМ "eTachki"), Житомир (Автобізнес та автосервіс)

Презентація аукціону; формування контенту; прийом та обробка букінгів клієнтів, оформлення необхідних документів; проведення передпродажної підготовки різного рівня складності; проведення тест-драйву; перевірка стану та діагностики автомобілів; взаємодія з органами ДАІ, МРЕО, нотаріату та виконавчої служби; моніторинг ринку автомобілів.

Менеджер з продажу

з 06.2011 по 01.2016 (4 роки 7 місяців)
ГК «АІС», Житомир (Автобізнес та автосервіс)

Консультування клієнтів з питань придбання автомобіля та додаткових товарів та послуг; продаж автомобілів фізичним та юридичним клієнтам з торгового залу та на замовлення; консультування під час продажу страхових послуг, придбання в кредит або лізинг, продаж послуг із постановки автомобіля на облік; створення та ведення клієнтської бази у корпоративних системах обліку CRM та Navision, її підтримання та актуалізація всіх стадій взаємовідносин з клієнтами; оформлення рахунку на оплату, комерційної пропозиції, розрахунку за кредитом, договору на постачання, подання заявки на trade-in; проведення тестових поїздок у салоні та на виїзді; контроль за готовністю проданого автомобіля, самостійна видача проданого автомобіля клієнту.

Супервайзер

з 09.2009 по 02.2011 (1 рік 5 місяців)
ЗАТ "Українські радіосистеми" (ТМ "Beeline"), Житомир (Телекомунікації, зв'язок)

Координація роботи команди мерчендайзерів; участь у навчанні та адаптації нових співробітників; мотивація працівників збільшення продажів; координація та оцінка ефективності роботи мерчендайзерів; контроль за виконанням планів продажів; складання звітів про результативність роботи.

Керівник відділу продажу

з 08.2007 по 06.2009 (1 рік 10 місяців)
ТОВ «Мебліторг», Житомир (Промисловiсть та Виробництво)

Керівництво та координація роботи відділу продажу; контроль за виконанням планових показників відділу, ведення звітності, контроль дебіторської заборгованості; розробка та реалізація заходів спрямованих на збільшення продажів; ефективна організація роботи колективу; ведення та збільшення клієнтської бази; розвиток відділу, робота над стратегією продажів у відділі; розробка системи мотивації персоналу; аналіз ринку діяльності конкурентів (партнери, ціни, клієнти тощо).

Ріелтор

з 09.2005 по 04.2007 (1 рік 7 місяців)
АН «City», Житомир (Нерухомість)

Збір інформації щодо об'єктів нерухомості; vетодика аналізу, сортування та подальшої роботи з первинними даними; організація показів об'єктів нерухомості; ведення переговори із клієнтами; консультування клієнтів; вибір варіантів об'єктів продажу.


Освіта

ЄУФІМБ

Економіка підприємства, економіст, Житомир
Вища, з 2000 по 2005 (5 років)

https://e-u.edu.ua/ua


Додаткова інформація

Про себе: Не плескаю в літаку і не фотографую їжу для Instagram:)


Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: