Резюме від 17 листопада 2021 Файл

Заяць Назар Володимирович

Оператор call-центра, машин на виробництві, дизайнер, декоратор вітрин

Вік:
24 роки
Місто:
Хмельницький

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та адресу.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся. Доступ до контактів — від 390 грн.


Завантажений файл

Файл містить ще 3 сторінки

Версія для швидкого перегляду

Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.

Професійне резюме

Заяць Назар Володимирович
Ви можете мене найняти
Неповна зайнятість, дистанційна робота.
Вік:23 роки
Місто:Хмельницький
Контактна інформація
Адреса:Інститутська 14/2
Телефон:[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Ел. пошта:[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Досвід роботи
Оператор call-centre
з 12.12.2019 по 11.03.2020 (3 місяці)
ТОВ «КОНТАКТ ЦЕНТР НА ЗАРІЧАНСЬКІЙ», м. Хмельницький
Працював оператором з продажу, консультування та технічних питань у замовника “Extra TV” холдингової компанії “ISTIL Group”. Допомагав вирішувати питання дистрибуції товару для партнерів (фізичних осіб підприємців та юридичних осіб). Вирішував запити скарг та успішно проводив перемовини з агресивними клієнтами.
В обов’язки входили: обслуговування вхідних/вихідних контактів (телефонних дзвінків, електронних повідомлень, тощо) від/до абонентів телефонних мереж та/або користувачів мережі Інтернет; консультація клієнтів; реєстрація інформації у базах даних.
У процесі роботи я покращив своє вміння комунікувати з клієнтами, консультував щодо надання послуг та переваг використання продукту замовника, а також здобув навички бистрої та чіткої взаємодії із базами даних.

Оператор машини на виробництві
З 17.09.2020 по 16.03.2021 (6 місяців)
«Kongsberg Automotive», Pruszkow (Poland)
У період з 2020 по 2021 роки, я працював оператором 13 машин у відділі виробництва системи повітряних комірок для автомобільних крісел «Air Cell».
Через мій напір і завзятість бригадир зміни дозволила працювати більше, я працював по 12 годин на добу. Так як одна зміна тривала 8 годин, бригадир наступної зміни влаштовував перерозподіл додаткових працівників. За можливості, я завжди ознайомлювався з новою машиною та процесами, які були з нею пов’язані. В результаті я був знайомий з усіма основними видами продукції, що виготовляв відділ «Air Cell». Згодом бригадири змін стали заручатися моєю допомогою у веденні звітності матеріалу, деталей та виробленої продукції.

З 10.04.2018 по 29.09.2019 (5 місяців)
«Kongsberg Automotive», Pruszkow (Poland)
Я розпочав свою роботу на заводі Kongsberg Automotive в якості оператора 5 машин з виробництва системи повітряних комірок для автомобільних крісел «Air Cell».
В освоєнні тонкощів виробництва поліетиленової продукції для циркуляції повітря, я ознайомився з процесами та технологіями створення комірок і їх системи з’єднань, у різних геометричних формах. Вони продукувалися для таких брендових виробників автомобілів як BMW, Ford, Volvo, Mazda, Mersedes-Benz, Jaguar Land Rover та деякі інші. Процес вимагав швидкої та злагодженої співпраці усіх операторів машини, а також відділу інженерів та контролю.
Під час перебування на своєму робочому місці, я краще оволодів польською мовою, приймав участь у неодноразовій заміні інженерами комлектуючих та матриць, налагоджуванні напруги, сили струму, температури та тиску для оптимальної роботи машин. Займався роботою оператора контролю, вів звітність і відправляв готові системи для їх подальшого монтування.

З 04.02.2017 по 02.08.2017 (6 місяців)
«Adient» («Johnson Controls»), Bierun (Poland)
Працював на заводі Adient у сілезькому воєводстві. Був оператором лінії з одинадцяти робочих місць по збору автомобільних крісел. Проводив монтаж конструкції каркасу автомобільного крісла, займався обшиванням сидіння шкірою, налагоджував електронну систему керування та проводив діагностику кінцевого виробу.
Отримав перший практичний досвід спілкування з поляками. Відпрацювавши місяць, я з початковим знанням польської мови, попри базові знання та мовний бар’єр підняв питання про те, що українцям залишають найважчі робочі місця у процесі виробництва. Керівник з повагою віднісся до мого запиту, тому наступного дня мої колеги українці разом зі мною працювали на рівні з польськими робітниками.

Дизайнер
з 01.2016 по 07.2016 (6 місяців)
ФОП «Петришин Г. М.», м. Хмельницький (Поліграфія)
Я працював помічником головного дизайнера. Приймав замовлення по оформленню реклами, фірмового стилю, дизайну буклетів, верстки книг, створення логотипів. Здобув навички у роботі з промисловими принтерами. Навчився бистро оцінювати обсяг роботи та доходити компромісу із замовником в узгодженні творчого задуму.
В обов'язки входили:
розробка фірмового стилю;
створення логотипів;
формування векторного зображення під замовлення;
підготовка фотографій до друку;
верстка поліграфічної продукції(книги, альбоми).
Під час виконання роботи краще ознайомився з особливостями використання графічних редакторів(Adobe Photoshop, Adobe Illustrator).
Після практики у поліграфії я продовжив самостійно покращувати свої вміння та навички у сфері графічного дизайну. Проходив онлайн курси, приймав участь у творчих конкурсах та приймав замовленнях у мережі Інтернет (Freelance, Behance та Kwork). У 2018 році я придбав графічний планшет, що полегшило освоєння графічних редакторів та дозволило економити час у розробці нових проектів. Мій теперешній етап професійного розвитку як дизайнера можна охарактеризувати як базовий, проте мій досвід дозволяє застосовувати поєднання сучасних художніх стилів і використовувати їх на практиці.

Освіта
ВПУ №25
Декоратор вітрин, м. Хмельницький
Середня спеціальна, з 2015 по 2016 (1 рік)
Я вступив у ВПУ № 25 міста Хмельницького у 2015 році. Навчання відбувалося на базі повної середньої освіти, тому навесні 2016 року я отримав диплом декоратора вітрин 4-го розряду, де здобув теоретичні та практичні знання з декорування, дизайну та художньої підготовки. Вивчав такі дисципліни як:
світове мистецтво;
композиція і кольорознавство;
рисунок;
живопис;
художнє проектування та макетування;
комп'ютерна графіка та інші.
Викладачі ВПУ № 25 є практикуючими фахівцями (декораторами, дизайнерами та художниками), тому отримані мною знання та навички у процесі навчання підкріплені практичними рекомендаціями, методами та способами виконання.
Також я приймав участь в організації позанавчальних заходів. В основному виступав як ведучий, грав у п’єсах та змагався за першість голосу між вищими професійними училищами разом із колективом вокалістів.

Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова
Юридичний факультет, право, м. Хмельницький
студент 3 курсу (2019-2021), з 2019 по 2023 (5 років)
У ХУУП ім. Леоніда Юзькова я здобуваю освіту юриста. Станом на перший курс отримав знання з відміткою відмінно у наступних кваліфікаційних дицсциплінах:
Теорія держави і права
Конституційне право України;
Організація судових та правоохоронних органів;
Логіка;
Психологія;
Економічна теорія;
Історія держави і права України;
Історія держави і права зарубіжних країн.
З дисципліни “Історія держави і права зарубіжних країн” написав та захистив наукову працю “Чехія як найбільш розвинута країна пострадянського простору”. По закінченню першого курсу була виконана курсова робота з дисципліни “Конституційне право” на тему “Співвідношення держави та особи”.
На другому курсі розпочалося поглиблене вивчення законодавства. Під час його вивчення, я на відмінно захистив такі дисципліни як:
Адміністративне право;
Кримінальне право. Загальна частина;
Цивільне право;
Адвокатська діяльність;
Трудове право;
Охорона праці;
Муніципальне право;
Конституційне право зарубіжних країн;
Філософія;
По закінченню другого курсу я написав та захистив курсову роботу з дисципліни “Кримінальне право” на тему “Спеціальні правила призначення покарання за кримінальним правом України”
Уже на теперішньому, третьому курсі вступив у Національну академію Держприкордонслужби України на військову кафедру, у якій призначений командиром загону. Також обраний студентською радою на посаду старости гуртожитку. На разі вивчаю такі профільні дицсципліни як:
Адміністративне процесуальне право;
Кримінальне право. Особлива частина;
Трудове право;
Цивільне право;
Фінансове право;
Міжнародне право;
Право Європейського союзу;
Сімейне право.
Приймаю активну участь у позанавчальних заходах - конференціях, дебатах та тематичних змаганнях. Також я пишу наукові роботи з таких дисиплін, як:
Кримінальне право - "Корупційні кримінальні правопорушення проти власності"
Конституційне право - “Проблеми реалізації активного виборчого права”

Дунаєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
м. Дунаївці, Хмельниьцка область
Повна середня освіта, з 2003 по 2014 р. (11 років)
У школі я завжди цікавився усіма запропонованими предметами, так як розумів їх взаємозв’язок у процесі сприйняття інформації та прийняття рішень. Звісно ж не кожен вчитель міг доступно пояснити матеріал дисципліни і не кожна тема закарбовувалася у пам’яті. Проте вже у старших класах я зрозумів сутність навчання. На мою думку вона полягала у якісному виконанні своїх обов’язків як учня, спілкуванні з вчителями та отримуванні максимальної користі від освітнього процесу. Закінчив 11 класів з середнім балом 9,7.
Також, я займався позанавчальною діяльністю. А саме приймав участь у виставах, в основному, у ролі ведучого. При постановці спектаклів допомагав організаторам виявляти талановитих акторів серед учнів загальноосвітньої школи.
Професійні та інші навички
Навички роботи з комп’ютером
Користуюся персональним комп'ютером з 10 років. У 2014 р. закінчив загальноосвітній навчальний заклад(повна середня освіта) з відмінним показником балу в дисципліні "Інформаційні технології" та поступив на спеціальність комп'ютерна інженерія у Національний університет «Львівська політехніка». Маю достатній рівень знань для впевненого користування ЕОМ (електронно-обчислювальними машинами).
Знання мов
Українська ─ вільно
Російська ─ вільно
Англійська ─ середній рівень (Intermediate)
Польська ─ середній рівень
Додаткова інформація
Розглядаючи мій досвід, як кількість проведеного часу в офісі або на виробництві, а також якість та перспективність його здобування у робітничій практиці та спілкуванні з людьми, то можна виділити такі аспекти:
- Активна участь в організації та проведенні творчих або корпоративних заходів;
- Постійне долучення до конференцій, дебатів та тематичних змагань;
- Жвава адаптація та співпраця з новими членами трудового колективу;
- Уміння спілкуватися з людьми різних соціальних та вікових категорій.

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: