Наскільки ваша компанія готова брати на роботу ветеранів? Пройдіть опитування
Резюме від 25 лютого 2024 PRO

Артем

Журналіст, редактор (випусковий), теле-та радіожурналіст, кореспондент

Зайнятість:
Повна зайнятість, неповна зайнятість.
Вік:
27 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон , ел. пошту, адресу, Facebook та Instagram.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Випусковий редактор, редактор, журналіст-міжнародник

з 09.2022 по 06.2023 (9 місяців)
Інформаційно-політичний портал Новини.LIVE, Київ (ЗМІ, медіа)

Працював редактором міжнародних та українських новин на Telegram-каналі й сайті Новини.LIVE у команді Digital-директора інформаційно-політичного порталу Новини.LIVE Тимофія Єлістратенка.

Мав такий журналістський функціонал:

• Написання новин (міжнародних та українських).
• Написання інформаційних дайджестів (також міжнародних та українських).
• Пошук новин та інфорприводів для наповнення сайту й каналу.
• Постинг та оформлення новин у відповідності до кожної соціальної мережі.
• Фактчекінг інформації.
• Написання підводок до редакційних матеріалів.
• Генерація авторського контенту для сайту та каналу: пошук ексклюзивів, створення різних інфографік та інше.

Під час роботи на Telegram-каналі та сайті Новини.LIVE, завдяки підписці, на постійній основі користувався одними з провідних та крупніших у світі міжнародними агентствами новин Reuters, CNN і The Associated Press для наповнення Telegram-каналу та сайту новинним контентом.

Перекладав новини з англійської на українську мову (розбирав їх, досліджував, перевіряв, редагував і надавав їм правильний журналістський стиль написання).

Тележурналіст-кореспондент, журналіст-міжнародник, редактор/випусковий редактор

з 07.2020 по нині (3 роки 7 місяців)
ТОВ «ЗОЛОТА СЕРЕДИНА» – інформаційний телеканал OBOZREVATEL TV (соціально-політичне видання OBOZREVATEL.UA), Київ (ЗМІ, медіа)

Журналіст-кореспондент, редактор, випусковий редактор у ранкових, денних, і вечірніх випусках новин та в аналітичній програмі «Підсумки дня» з Вадимом Колодійчуком, В'ячеславом Буткалюком та іншими ведучими на телеканалі OBOZREVATEL. Займаюся репортажами, стендапами, написанням абсолютно різних новин, телевізійних сюжетів, інформаційних довідок, дайджестів та оглядів на будь-яку тему, а також – анонсів.

Маю досвід роботи спортивного журналіста-редактора та водночас ведучого спортивних новин.

Володію приємним баритонним тембром голосу, тому що на постійній основі озвучую матеріали для телебачення, радіо та сайту OBOZREVATEL.

Також відповідаю за міжнародний відділ новин у програмі «Підсумки дня». Збираю та перевіряю інформацію в низки світових ЗМІ, в тому числі міжнародному агентстві інформації та новин The Associated Press (AP). Гарно обізнаний у міжнародній журналістиці.

Про складне пишу – легко та доступно, максимально зрозуміло, аби журналістські матеріали були простими для сприйняття. Будь-які теми детально розбираю, детально досліджую, а згодом – цікаво подаю.

Вважаю, що журналіст – це та людина, яка повинна бути обізнаною в тій чи іншій сфері, вміти розібрати будь-яку інформацію, дослідити її та правильно подати глядачу, слухачу й читачу.

Посилання на декілька телевізійних сюжетів: https://fex.net/ru/s/afdnsrb

Освіта

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Кафедра видавничої справи та редагування. Спеціальність: Журналістика, видавнича справа та редагування, Київ
Вища, з 2019 по 2020 (1 рік)

Закінчив у 2020 році Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського‎»). Там здобув кваліфікацію: ступінь вищої освіти – магістр. Спеціальність: Журналістика, видавнича справа та редагування.

Національний авіаційний університет

Кафедра військової підготовки НАУ. Звання: молодший лейтенант (офіцер запасу). Спеціальність: обслуговування аеропортів, Київ
Вища, з 2017 по 2019 (2 роки)

У 2019 році отримав військове офіцерське звання «молодший лейтенант» у результаті навчання на кафедрі військової підготовки при Національному авіаційному університеті (КВП НАУ) в період з 2017 по 2019 роки, в тому числі із проходженням військових зборів у Борисполі Київської області.

Національний авіаційний університет

Факультет міжнародних відносин. Кафедра Журналістики, інформації, реклами та зв'язків із громадскістю. Спеціальність: Журналістика та інформація, Київ
Вища, з 2015 по 2019 (4 роки)

Закінчив у 2019 році Національний авіаційний університет (НАУ). Здобув у ньому кваліфікацію: ступінь вищої освіти – бакалавр. Напрям підготовки: Журналістика та інформація, видавнича справа та редагування.

Додаткова освіта та сертифікати

Курси англійської мови «English Prime»

Два роки навчання (2018-2020), також маю сертифікат зі школи «English Prime»

Знання і навички

MS Word MS Excel MS Office MS PowerPoint Google Docs Google

Знання мов

  • Англійська — вище середнього
  • Російська — вільно
  • Українська — вільно

Додаткова інформація

•Серйозний та відповідальний: якщо я за щось беруся, то завжди довожу справу до кінця. Виконую свою роботу оперативно, старанно та якісно. Завжди працюю на результат.
•Цілеспрямований: мною керує ціль. Досягаю цілей завдяки наполегливій та постійній праці, а також праці над собою.
•Люблю журналістику. Я обожнюю свою роботу, а саме – займатися новинами, репортажами, сюжетами, дайджестами, інформаційними оглядами/довідками, проведеннями інтерв'ю, брати коментарі, їздити у відрядження по роботі. Віддаюсь роботі повністю, зацікавлено та відповідально.
•Швидко навчаюся новому, легко знаходжу спільну мову з людьми. Працюю в команді. Досить активний, амбітний, швидкий, ввічливий, врівноважений, спокійний, вважаю, приємний, а ще – стресостійкий, бо перебуваю у такій галузі, де остання риса – просто необхідна.
• Готовий працювати журналістом у міжнародних ЗМІ (телебачення, новинні сайти, Telegram-канали, тощо).

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати

Кандидати у категорії

Кандидати за містами


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: