Резюме от 24 апреля 2018 PRO

Вирста Назарій Іванович

Юрист, спеціаліст права, 15 000 грн

Полная занятость.

Дата рождения:
10 апреля 1983 (35 лет)
Город:
Львов

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Начальник юридичного відділу

с 03.2011 по 02.2018 (6 лет 11 месяца)
Управління капітального будівництва львівської міської ради, Львов (будівництво, капітальний ремонт,ведення технічного та авторського нагляду, виготовлення проектно-кошторисної документації (Загальний досвід роботи 8 років))

Розробка проектів договорів та контроль за їх виконанням, надання правової допомоги структурним підрозділам управління, ведення претензійної та позовної роботи, судовий супровід справ, розробка та візування наказів по управлінню, розробка та візування проектів рішень виконавчого комітету Львівської міської ради, ухвал сесії Львівської міської ради,координація роботи кадрової служби та юридичного відділу вцілому, оформлення дозволів на реконструкцію,оформлення дозволів на будівництво,супровід розробки проектно-технічної документації,зміни цільового призначення земельних ділянок,супровід здачі об'єктів в експлуатацію, в наявністі власний автомобіль, стажу водіння 12 років.


Образование

ЛНУ ім. І.Франка

Юридичний, правознавство, Львів

Высшее, с 09.2000 по 06.2005 (4 года 9 месяца)

Спеціаліст права. У грудні 2012 р. пройшов навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та успішно склав залік.


Профессиональные навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Володію компютером (Word, Exel, Internet ...)
  • Пунктуальність, відповідальність, працелюбність, ініціативність (11 лет опыта)
    Средний, использую в настоящее время.

Знание языков

  • Английский — средний

Дополнительная информация

Закінчив у 2005 році юридичний факультет Львівського національного університету ім. І.Я. Франка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію спеціаліст юрист. У 2005-2008 рр. працював старшим державним податковим інспектором юридичного управління Державної податкової адміністрації у Львівській області. У 2008-2009 рр. працював юристом на ДП Міністерства Оборони України «Львівський комбінат побутового обслуговування». З липня 2009 р.по березень 2011р. працював юристом у приватній структурі. З березня 2011р. прийнятий на посаду головного спеціаліста юридичного відділу Управління капітального будівництва Львівської міської ради. З січня 2012р. переведений на посаду начальника юридичного відділу Управління капітального будівництва Львівської міської ради. Стаж роботи за фахом 11років. Навики роботи у галузях цивільного, господарського, податкового, адміністративного права. Володію комп»ютером та розмовною англійською мовою. Пунктуальний, відповідальний, працелюбний.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: