Наскільки ваша компанія готова брати на роботу ветеранів? Пройдіть опитування
Резюме від 5 грудня 2023 PRO

Владислав

No/Low-code Developer, 12 000 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість, неповна зайнятість.
Вік:
28 років
Місто проживання:
Запоріжжя
Готовий працювати:
Дистанційно, Запоріжжя

Контактна інформація

Шукач вказав телефон , ел. пошту, адресу та Instagram.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

No/Low-code + pgSQL (full stack "Payment system" developer)

з 04.2022 по 05.2023 (1 рік 1 місяць)
Yes.Money, Удаленно (IT)

Про проект: стартап зі штабом з 2 осіб, включаючи директора (Java-Senior). Інтернет банкінг типу Monobank для електронної валюти місцевого рівня (1 місто = 1 валюта) для підтримки національного бізнесу малих міст.
Посилання на бета версію програми, а також на презентацію від директора з концепцією та подробицями: https://previewer.adalo.com/522e3644-8b81-4a22-a936-97e4629fe1df). Наразі проект практично завершено, заморожено в очікуванні юридичних дозволів.

На момент початку роботи проект мав лише клієнтський додаток та функціонал отримання/відправки валюти між фіз.користувачами, а я ніколи не стикався з NoCode чимось і мав базові навички у T-SQL(без функцій) та Access, але за перший місяць освоїв Adalo(вся документація та відео були на англ), а другий - PL/pgSQL. Головним стало знання предметної галузі (стажування у ПриватБанку та досвід економіста).

Про мою роботу.
1. Основна бізнес-логіка реалізована функціями PostgreSQL (у SQuirreL SQL, згодом у IntelliJ IDEA). Бек сервер був на Java і деякі модулі (sms верифікація та pdf генерація) допомагав реалізовувати по завершенню основних завдань без знань Java, але в міру знання інших мов та гугла.

2. Інтерфейс користувача моб. додатків і веб адмінки створений на no-code платформі Adalo.com (для отримання деяких даних по API також використовувався make.com).

2.1) У ході переробки концепції основний додаток розділився на три:
1) Yes.money - для фізичної особи,
2) Yes.money business – для юр.особи, а саме власника компанії (верифікації компанії за допомогою статутних документів підписаних ЄЦП),
3) Yes.money sales - клієнт для прийому платежів продавцем або бухгалтером, яких може запросити до цієї програми тільки юр.особа.

Основний функціонал: переказ коштів, виставлення рахунків, push-повідомлення, журнал повідомлень, зміна доступів та видимості функціоналу в залежності від ролі, скачування користувачем "банківська виписка".pdf згенерованої бек-сервером, верифікація користувача на стадії реєстрації за допомогою API sms-сервісу twilio.com.

2.2) Адмінка – для підтримки мобільних клієнтів, реалізовані модулі:
- статистичні звіти (кількість користувачів/платежів за період, сума видачі та обіг коштів);
- перевірка фото документів, що підтверджують введені користувачем особисті або юр.дані (паспорт, ІПН тощо), їх підтвердження або відхилення;
- поповнення рахунку користувача;
- списання валюти з рахунку користувача після виплати гривень на його картку;
- перегляд особистих даних користувача.

Економіст (планування інвестиційної & операційної діяльності, управлінський обл

з 09.2019 по 08.2021 (1 рік 11 місяців)
ОК Егоїст (ТОВ "Справжнiй Капитал"), Запоріжжя (Финансы, банки, страхование)

250-300 працівників. Основний об'єкт роботи – HoReCa на березі азовського моря. Додатковий – інтернет магазин сухофруктів. Інші: за запитом Керуючої Компанії консультування економістів інших об'єктів HoReCa; розрахунки потенційних нових об'єктів (купівля готелів/аренда землі пiд забудову).

1.1 Формував операційний та інвестиційний бюджет у розрізі місяць/квартал/рік, по кожному підрозділу. З начальниками підрозділів планували витрати та виручку на підставі даних роботи готелю минулого сезону, планів завантаження на сезон та впливу поточних інвестиційних вкладень. Після цього дані розносилися до бюджету, який виносився на затвердження Керуючої Компанії. Обов'язковою була до нього Пояснювальна Записка, де були всі формули, що формують ту чи іншу цифру, пояснення складу змінних чи значення коефіцієнтів. При річних фінансових звітах із даними у ПЗ порівнював факти змінних та виводили відхилення, вони пояснювалися, що покращувало точність планів на наступний сезон.

1.2 Інвестиційний бюджет формував після річних звітів для покращення об'єкта. Кожне поліпшення мало Економічне Обґрунтування, яке показувало прискорення окупності об'єкта надаючи прямий/непрямий вплив (як-от зменшення негативних відгуків гостей). Далі бюджет захищався та затверджувався на нараді з КК.
2.1 Щодня вів Бюджет Рух Грошових Засобів з рознесенням операцій з виписок банку та cash (з 1с_8,3) за ФОП-ами / Організаціями. Після чого дані переносив до Бюджету Доходів та Витрат - відповідно до їх призначення за підрозділами. Інвестиційні витрати - до Інвестиційного Бюджету, а там облік за видами витрат та об'єктами бюджету

2.2 У міжсезоння щотижнева звітність щодо виконання плану отриманих авансів (за послуги в сезон) та витрат, суми операційного касового розриву, що покривався коштами від керуючої компанії.

2.3 У сезон щоденна / щотижнева / щомісячна звітність щодо отриманого виторгу точок торгівлі / послуг; щодо відхилення від плану, сигналізація про це відповідальним особам, прогнозування за поточних тенденцій місячних підсумків.

3. Створив та вів інвестиційну модель поточного проекту, прораховував нові проекти (будівля/оренда/викуп санаторіїв, баз відпочинку тощо) – термін їх окупності та рентабельність (в поточному стані/з інвестиціями)

4. Передавав створені мною форми звітів та консультував щодо них економістів інших проектів Керуючої Компанії.

Освіта

ЗІЕІТ

Экономическая кибернетика, Запоріжжя
Вища, з 2013 по 2019 (6 років)

Використання математики, статистики та ІТ-інструментів для аналізу та пошуку взаємозв'язку в системах з великими масивами даних. Після виявлення факторів, що впливають на систему прогнозувати і змінювати її поведінку.

Додаткова освіта та сертифікати

ЗУВК №82, кваліфікація "касир (на підприємстві, в установі, організації)" (Свідоцтво АР №45216857)

2011-2013

ПриватБанк онлайн (практика, Сертифікат №1214766 "Спеціаліст з просування банківських послуг 2-го рівня")

2018, 1 місяць

Програмування Python Junior. Модуль у рамках курсу КА КРОК.

2021, 1 місяць

Основи програмування на Python (coursera.org). від НДУ "Вища школа економіки"

2022, 3 місяці

SQL – вивчення інтерактивного підручника (sql-tutorial.ru) із завданнями щодо створення запитів до MS sql server (www.sql-ex.ru)

2021, 1 місяць

UIPath (free from internet) - data scraping, exp/imp excel, SQL query

2022, 1 місяць

Дія. Цифрова освіта

1 день
Сертифікат

Верстка сайтів by V.Nasadyk (HTML, CSS, SCSS, Bootstrap)

2023, 2 місяці

QA Manual (QATestLab): WEB, Android, PC игри.

2022, 1 м. Створено під час навчання (на англ): 50 BugReport на mantis, 1 на Jira. 10 TestCase на TestLink. TestPlan. CheckList.
Сертифікат

Automations (стажування)

2023, 1 місяць. Make.com сценарії: відстеження Monday.crm та відгук; експорт даних crm -> PandaDoc для генерації документа

Знання і навички

PostgreSQL MS Office MS Excel MS Word MS PowerPoint Database Programming BASIC Pascal Delphi CRM GUI Iiko Python R-Keeper Shelter MS Visual basic Користувач Internet База даних Верстка Ведення звітності Написання ТЗ ООП 1С:Підприємство Цифрова грамотність 1C 1C:Enterprise Grammatically correct speech Adalo Low-code No-code HTML CSS SASS Bootstrap No/Low-code Stable Diffusion ChatGPT AI Twillo Integromat PL/pgSQL Здатність до навчання GitHub PandaDoc Monday CRM Make.com Zoho Inventory

Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно
  • Англійська — середній

Додаткова інформація

❗До кінця війни можу працювати тільки на віддаленій роботі, а потім - будь-який формат (бажано США/нічний графік).
Можу навчитися працювати у будь-якій no-code платформі розробки/автоматизації за місяць.
Також розгляну вакансії: Python /JS / Automation trainee.
Не придатний до армії, не п'ю/курю, без судимостей.
Ступінь магістра 86/100 балів (міжнародний сертифікат IES);


У 2019 закінчив магістратуру ЗІЕІТ і став працювати за фахом - економіст, в Готельно-ресторанному комплексі "Егоїст". Там отримав свій перший досвід роботи, який завершився за згодою сторін (п. 1 ст. 36 КЗпП).
Після чого вирішив перекваліфікуватися на другий напрямок спеціальності - IT. Почав вивчати SQL та Python і потрапив на роботу де потрібний був SQL і знання галузі економіки.

Під час роботи No-Code dev отримав досвід самонавчання Adalo, при якому немає доступних на ро/укр документації або відео, а також самонавчання PL/pgSQL на основі вже написаних функцій і документації; познайомився з сервісом для відправки смс twillo та зв'язування процесів за допомогою API, Webhook, JSON; досвід роботи в нічну зміну.
Водночас з роботою пройшов курси QA manual, тому що вони корисні всім, хто пов'язаний з IT.
Після роботи став цікавитися версткою сайту, вивчив HTML/CSS(+sass), створив кілька сайтів та один на Bootstrap, після чого трохи вивчив Javascript (Webstorm).

Особисті якості

Не консерватор, толерантно ставлюся до представників усіх національностей, віросповідань, ґендерів, орієнтацій тощо. (Адже немає поганих суспільств, можуть бути погані їхні представники і тільки сітхи зводять все в абсолют).

Швидко навчаюсь, володію математичним складом розуму та алгоритмічним мисленням. Посидючий, можу 14ч/добу бути за ПК. Думаю ширше стандартів і рамок прийнятих у вирішенні будь-яких завдань. Вірю, що будь-яку систему можна покращити, використовуючи нові знання, методи, підходи і готовий сам змінюватися, переймаючи передові підходи.

Не боюся відповідальності та люблю командну роботу. Коли я досконало вивчив завдання, готовий очолити команду і навчити/пояснити їм їх функціонал для найкращого та якнайшвидшого її вирішення. Люблю аналізувати, оптимізувати та покращувати процеси, при можливості автоматизувати. Вмію розуміти процеси з різних та зовсім не пов'язаних сфер життя.

PAEI тест - результат – paeI (p6a5e7i9).

Захоплення та інтереси
•кулінарія, домашнє садівництво, PC ігри, фільми/серіали,
•наук.поп та психологія (відкриття точних наук, експерименти; дослідження психології та природи людського виду та мас людей, реакцій під впливом різного виду впливів.)
•нейромережі - всіх видів і все, що з ними пов'язано, за ними майбутнє.

I have this resume on EN.
У меня есть это резюме на русском языке

Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: