В вакансиях появилась геолокация — теперь вы можете находить работу ближе к дому!

Резюме от 19 июня 2018

Пивоваров Сергей Геннадьевич

Інженер з пожежної безпеки, 8 000 грн

Полная занятость, неполная занятость.

Дата рождения:
17 декабря 1976 (41 год)
Город:
Кропивницкий (Кировоград)
Готов переехать в:
Киев, Полтава

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Р Е З Ю М Е

АДРЕСА
27503, вул. Кірова, 3
м. Світловодськ, Кіровоградської області
тел. моб. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
ПРО СЕБЕ
Пивоваров Сергій Геннадійович, дата народження 17 грудня 1976 року. Одружений, виховую доньку.
ОСВІТА
В 1992 році закінчив Світловодську неповну середню школу №6.
В період з 1992 по 1996 р. навчався в Світловодському технікумі радіоелектронного приладобудування, закінчив з відзнакою. Набута спеціальність – радіотехнік 3-го розряду.
В період з 1996 по 1999р. навчався в Львівському пожежно-технічному училищі, закінчив з червоним дипломом. По закінченню училища в 1999 році присвоєно кваліфікацію молодшого спеціаліста з організації протипожежного захисту.
В 2001 році підвищив кваліфікацію на факультеті №2 Академії пожежної безпеки України (м. Київ).

ДОСВІД РОБОТИ
В період з 1 серпня 1999р. по 23 червня 2003р. працював в 17-й Самостійній державній пожежній частині м. Світловодська. В червні 2003р. звільнився з посади старшого інженера групи державного пожежного нагляду за власним бажанням.
З липня 2003 року працював інженером з охороні праці ТОВ «фірма «Альянс-імпекс».
З березня 2004 року був переведений на посаду начальника товарно – сировинного складу легкозаймистих рідин ТОВ «фірма «Альянс-імпекс». В березні 2008р. звільнився з даної посади за власним бажанням.
З березня 2008р. по березень 2009р. працював на посаді заступника начальника відділу пожежної безпеки Корпорації «Богдан».
В березні 2009р., в зв’язку із скороченням штатів та ліквідацією відділу, був переведений на посаду начальника відділу пожежної безпеки ТОВ «Український автомобільний холдинг» м. Київ.
В лютому 2011р., в зв’язку із ліквідацією відділу пожежної безпеки ТОВ «Український автомобільний холдинг», був переведений на посаду інженера з пожежної безпеки ДП «Ярославь» м. Київ.
ТОВ «Український автомобільний холдинг»та ДП «Ярославь» - це підприємства, які входять до сфери впливу Корпорації «Богдан».
В травні 2011 р., в звя’зку з реструктуризацією підприємства ДП «Ярославь», звільнився із займанної посади.


ПРОФЕСІЙНІ ВМІННЯ ТА ОСОБИСТІ ЯКОСТІ
Маю певний досвід роботи у сфері забезпечення протипожежного захисту об`єктів різного призначення, а саме: - розробка та затвердження наказів, розпоряджень, інструкцій; - проведення інструктажів з питань пожежної безпеки; - забезпечення об’єктів первинними засобами пожежогасіння згідно норм належності; - контроль та приймання робіт протипожежного призначення (автоматична пожежна сигналізація, установки автоматичного пожежогасіння, проведення вогнезахисного обробляння несучих конструкцій) як на стадії проектування, так і при введенні в експлуатацію; - розробка та контроль виконання договорів на проведення технічного обслуговування установок автоматичної пожежної сигналізації, автоматичного пожежогасіння; - участь в робочих комісіях по прийняттю в експлуатацію об’єктів завершеного будівництва. Також, маю певний досвід роботи у сфері виконання нормативно-правових актів з охорони праці, СЕС, екології та взаємодії з контролюючими органами. Маю налагоджені контакти в контролюючих органах (МЧС) в м. Києві та в більшості областей держави. Також, маю певний досвід у виконанні робіт на нафтобазі, в управлінні персоналом та надійної роботи товарно-сировинного складу легкозаймистих рідин (нафтопродуктів) щодо своєчасного приймання та відвантаження нафтопродуктів, кількісного та якісного контролю нафтопродуктів, ведення клієнтської бази споживачів нафтопродуктів та організації приймання та відправлення вагоноцистерн, організації замовлення та відправлення нафтопродуктів автомобільним транспортом. Володію комп’ютером на рівні користувача. Іноземна мова – англійська зі словником. Стриманий, дисциплінований, наполегливий у вирішенні службових питань.ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Фізично розвинутий добре, займаюсь спортом, маю водійське посвідчення кат. В, С1,С.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: