Резюме от 26 марта 2016 PRO

Воронина Елена Станиславовна

Директор по персоналу, 4 000 грн/мес.

Полная занятость.

Дата рождения:
15 июня 1961 (55 лет)
Город:
Ровно


Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Инженер, начальник отдела кадров

с 12.1984 по 11.1998 (13 лет 11 месяцев)
Строительная агропромышленная организация "Облагросторой", "Облагроспецмонтаж", (Строительный трест реорганизовался в закрытое акционерное общество)

Работала инженером в строительной организации, занималась комплектацией строительныъ обьектов. После создания АПК и ряда реорганизаций и созданием орендного предприятия, а затем акционерного общества - работала начальником отдела кадров в ЗАТ "Ровноагроспецмонтаж", прошла все ступени организации новых предприятий.


Образование

украинский дружбы народов институт инженеров водного хозяйства

Факультет эксплуатации мелиоративных систем со специальностью инженер-гидротехник, Ровно

Высшее, с 09.1978 по 06.1983 (4 года 9 месяцев)

Получены сертификаты ключей електронной цифровой подписи для работы в государственных реестрах автоматизированой электронной системы.


Дополнительное образование

  • Повышение квалификации для работы в государственных автоматизированныъ информационныъ системах "Реестр юрид. лиц и физических ли (с июля 2008 года)

Профессиональные и другие навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Работа в общегосударственных рееестрах с необходимыми допусками
  • Оказание административных услуг. (30 лет опыта)
    Эксперт, использую в настоящее время.

Знание языков

  • Русский, украинский — эксперт

Дополнительная информация

Р Е З Ю М Е

подається додатком до заяви

Вороніна (Скрицька) Олена Станіславівна, народилась 1961 року в м.Здолбунів Рівненської області в сім’ї службовця. Громадянка України.

З 1964 року проживала в м.Рівне, в 1978 році закінчила середню школу №11 в м.Рівне. По закінченню школи по 1983 рік навчалась в Украінському ордена Дружби народів інституті інженерів водного господарства в м.Рівне за спеціальністю «Гідромеліорація» і отримала диплом інженера-гідротехніка. По закінченню працювала начальником відділу технічного контролю заводу залізобетонних виробів тресту «Рівнесільбуд» Міністерства сільського будівництва в м.Сарни, звідки була переведена старшим інженером в трест «Рівнесільбуд» в м.Рівне.

В січні 1986 року у зв’язку зі створенням агропромислового комплексу і ряду реорганізацій у сільському будівництві, була переведена інженером технічного відділу об’єднання «Рівнеоблагробуд» агропромислового комітету Рівненської області в м.Рівне. Працювала на виборній посаді.

В серпні 1988 року повернулась в об’єднання “Рівнеоблагробуд» агропромислового комітету інженером групи спецробіт. В лютому 1989 року у зв’язку з передачею труб і сантехнічних виробів до тресту “Рівнеагроспецмонтаж», була переведена зі своїм обсягом робіт на посаду інженера виробничого відділу цього тресту. Трест «Рівнеагроспецмонтаж» реорганізовувався в орендне підприємство, створивши статутний фонд, в акціонерне товариство, в закрите акціонерне товариство. В результаті даних перетворень на період 1998 року я працювала в ЗАТ «Рівнеагроспецмонтаж» начальником відділу кадрів. Помінявши в 1998 році місце проживання, я поступила на службу в Здолбунівську райдержадміністрацію, де працювала в загальному відділі, службі у справах неповнолітніх, державним реєстратором, адміністратором дозвільного центру.

Знаю інженерне та кадрове діловиробництво, досвід на державній службі, маю навики роботи у всеукраїнських державних реєстрах: у Єдиному Державному Реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та у автоматизованій інформаційній системі «Реєстр документів дозвільного характеру». Цікавлюсь змінами у законодавстві щодо дозвільної системи для суб’єктів господарської діяльності.

Заміжня, виховую доньку .[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: