Резюме від 9 березня 2023PRO

Олексій

3D-моделлер, 3D Artist, 3D-художник, 23 500 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість, неповна зайнятість.
Вік:
30 років
Місто проживання:
Гадяч
Готовий працювати:
Вінниця, Дистанційно, Інші країни, Київ, Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту, адресу, Facebook та Instagram.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Майстер з дослідження свердловин

з 04.2021 по нині (2 роки 2 місяці)
Група Нафтогаз, Гадяч (Гірнича промисловість)

Відповідальність за беззпечне проведення дослідницьких робіт, їх організацію, керівництво за їх проведенням, аналіз і обробку отриманих даних з метою відображення об’єктивної та цілісної картини стану об’єктів, що розробляються. Вивчення процесів обводнення та солевідкладення в стовбурах діючих свердловин, а також прогнозування цих процесів. Контроль роботи підрядних організацій за відповідним напрямком. Відновлення видобувних можливостей свердловин після КРС, КУ, інтенсифікації з виведенням на оптимальний режим експлуатації.

Забезпечення розробки та складання планів робіт з дослідження свердловин та об’єктів розробки; контроль за якістю виконання замірів пластових тисків, статичних тисків, відбивання рівня рідини та вибою свердловин, шаблонування свердловин, зняття показників з приладів, відбір проб рідини безпосередньо зі свердловин та передачу їх в центральну хіміко-аналітичну лабораторію; оформлення на основі отриманих даних первинних документів та встановлену документацію; контроль забезпечення належної комплектації геологічних лабораторій інструментом, приладами та спорядженням, з метою якісного виконання робіт по свердловинах і родовищах. Розробка детального графіку проведення досліджень свердловин. Аналізує використаний час для проведення робіт та надає оптимізований алгоритм проведення робіт.

Контроль за газоконденсатними, геофізичними та газо-гідродинамічними дослідженнями свердловин; участь та контроль ходу проведення хімічних обробок свердловин; контроль та участь в освоєнні свердловин, проведенні інтенсифікації видобутку, перфорації пластів; є представником підприємства при залученні до робіт на свердловинах сторонніх організацій; контролює якість опресування фонтанних арматур дотриманням розробки родовищ згідно проектів та інших нормативних документів, з метою вибору оптимальних режимів роботи свердловин та виконання планових показників. На основі інформації по видобутку вуглеводнів формує порівняння видобувних можливостей свердловин. Надає рекомендації оптимізації видобувних можливостей свердловин.

Керування роботами операторів з дослідження свердловин, даю вказівки з правильного використання засобів індивідуального та колективного захисту та забезпечує правильну експлуатацію робочого інструменту, приладів та механізмів; проводить інструктажі з виконавцями робіт з правил техніки безпеки та пожежної безпеки безпосередньо на об’єкті дослідження; консультує підлеглих з технічних та технологічних питань, здійснює контроль за збереженням нормального мікроклімату в колективі, проводить практичні, роз’яснювальні та профілактично-виховні роботи, з метою правильного та оптимального виконання дослідницьких робіт.

Забезпечення та контроль дотримання підлеглими працівниками правил внутрішнього трудового розпорядку, правил техніки безпеки та охорони праці, екологічної, техногенної та протифонтанної і пожежної безпеки, виробничої санітарії; своєчасно проводить інструктажі з охорони праці та безпечних методів робіт; дбає про особисту безпеку

Геолог

з 07.2019 по 04.2021 (1 рік 9 місяців)
Група Нафтогаз, Гадяч (Гірнича промисловість)


Освіта

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Нафтогазова інженерія, Івано-Франківськ
Вища, з 2010 по 2017 (7 років)


Знання і навички

Adobe Photoshop Adobe Illustrator Adobe Substance 3D Painter Blender MS Word MS Excel Текстурування UV-перетворення Запікання Adobe Уміння аналізувати

Знання мов

Англійська — середній


Інвалідність

Друга група.
Межпозвоночная грыжа, декомпрессия грыжи с помощью импланта Metronik Legacy. Прооперирован в 2019 году. Прекрасно справляюсь с офисной, выездной работ


Додаткова інформація

Відповідальність, пунктуальність, комунікабельність, цілеспрямованість, працездатність, вміння працювати в команді, стресостійкість.

Переглянути мої портфоліо, можна за цими посиланнями:

https://www.artstation.com/oleksiytsap93

https://sketchfab.com/OleksiiTsap


Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: