Наскільки ваша компанія готова брати на роботу ветеранів? Пройдіть опитування
Резюме від 24 березня 2024 Файл

Павел

Керівник

Вік:
50 років
Місто:
Житомир

Контактна інформація

Шукач вказав телефон , ел. пошту та адресу.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Завантажений файл

Файл містить ще 1 сторінку

Версія для швидкого перегляду

Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.

Чуванов Павло Олександрович

Місто проживання:
Житомирська обл., г. Андрушівка.

Контактні телефони:
[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

Дата народження:
5 квітня 1974 (49 років)

Регіон роботи:
Житомирська, Київська, Рівненська, Хмельницька, Вінницька області.

Директор з виробництва
12.02.2023
СФГ ”Дніпро’’
Посадові обов’язки: Розробка і забезпечення виробничих програм. Участь у розробці передпроектних та проектних робіт, укладання договорів, планування та контроль виконання, підбір персоналу, робота з контролюючими органами

Начальник елеваторного комплекса з 05.08.2019 по 31.01.2022
« ООО Фаворит- Агро»
Посадові обов’язки: Організація та контроль роботи елеватора. Посадові обов'язки: управління фінансово-господарською діяльністю елеватора. Введення в експлуатацію нових виробничих потужностей, забезпечення безперебійної роботи елеватора, укладання договорів, планування, контроль виконання договорів із замовниками та постачальниками, організація приймання, відвантаження, контроль зберігання, пошук нових клієнтів, підбір персоналу
Розробка та забезпечення виробничих програм. Участь у розробці передпроектних та проектних робіт, укладання договорів, планування та контроль виконання, підбір персоналу, робота з контролюючими органами

Регіональний представник.
з 25.04.2018 по 30.07.2020
ООО «Спрейфорс»
Посадові обов’язки:укладання договорів, продаж та обслуговування обприскувачів, дефектування с/г техніки, постачання запчастин, контроль дебіторки пошук нових клієнтів, а також робота з вже сформованою базою клієнтів, виконання планів продажу.

Регіональний представник.
з 15.09.2013 по 01.11.2017
ООО "АТ» Каргіл" .
Посадові обов’язки: купівля зернових, укладання договорів, контроль якості, оформлення складських квитанцій, прямий продаж посівного матеріалу, добрив та ЗЗР, робота з чинними клієнтами та розширення клієнтської бази. У сезоні 2013-2014 куплено зернових 25 тис. тонн, продано добрив, ЗЗР та посів. Матеріалів на 560 тис.$., у сезоні 2014-2015 куплено зернових 22 тис. тонн, продано 100 тис.$.

Менеджер по закупці зернових і олійних культур.
з 25.08.2011 по 30.08.2013
ООО «Кернел-Трейд»
Посадові обов’язки: укладання договорів, закупівлі зернових, контроль якості, оформлення складських квитанцій, пошук нових клієнтів, а також робота з вже сформованою базою клієнтів, виконання планів закупівель.

Торгівельний представник.
з 20.05.2008 по 04.04.2011
ООО «САВ Сервіс»
Посадові обов’язки: укладання договорів, прямий продаж, оформлення документів, пошук нових клієнтів та робота, а також робота з вже сформованою базою клієнтів, виконання планів

Освіта:
Житомирський філіал університет «КРОК», освіта менеджер ЗЕД.

Володіння мовами:
Український — експерт
Російська — експерт
Англійська — зі словником

Водійське посвідчення:
категорія (В,С), водійський досвід 30 років.

Хобі:
рибалка, полювання, автомобілі, люблю подорожувати (по Україні).

Володіння комп’ютером:
на рівні користувача (Windows , пакет MS Office, Word Qutlook 2010, Internet).

Родина:
жінка, дочка 19 років.

Особисті якості:
Відповідальний, комунікабельний, вимогливий до себе, правильно реагую на зауваження керівництва.

Додаткова інформація:
Знаю, як створити ефективну та успішну команду. Великий досвід відбору людей та їхнього навчання. Досвід відкриття та запуску представництв у регіонах України. Відмінні навички прямого продажу. Досвід налагодити потрібні зв'язки. Організація оперативного керівництва та контроль діяльності колективу організації загалом. Досвід ведення переговорів будь-якої складності та досягнення поставлених цілей.
Вміння переконувати. Високі організаторські можливості. Досвід захисту інтересів компанії. Розуміння принципів менеджменту та досвід практичного використання їх у бізнесі; успішний досвід завершених проектів. Амбіційний, відповідальний, вміє самостійно планувати свою діяльність, стресостійкість, аналітичний склад розуму.

Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати