Горячая вакансия

Specjalista w pracy z klientami w sieciach spolecznosciowych

10000 грн

Компания:
Макси Маркетинг  VIP
Маркетинг, реклама, PR; 250–1000 сотрудников
Город:
Львов
Вид занятости:
полная занятость
Требования:
неоконченное высшее образование

Описание вакансии

Duzo czasu spedzasz na Facebooku? Potrzebujemy cie!

Nasza firma aktywnie poszukuje menedzera do pracy na Facebooku.

Bedziesz komunikowal sie z potencjalnymi klientami w sieciach spolecznosciowych, zapoznasz sie z nowymi interesujacymi ludzmi, bedziesz pracowac w mlodym i utalentowanym zespole.

Wymagane umiejetnosci:

Biegla znajomosc jezyka polskiego w mowie i pismie;

  • Doswiadczenie w skutecznej generacji klientow bedzie zaleta;

Oferujemy:

Prace w stabilnej, nowoczesnej firmie miedzynarodowej;

  • Stala stawka + bonusy;
  • Ciagly rozwoj zawodowy;
  • Swieta i wydarzenia korporacyjne;
  • Nowoczesny sprzet biurowy.

Szukamy kreatywnego, celowego, przedsiebiorczego pracownika, ktory jest bardzo zainteresowany praca w sieciach spolecznosciowych.

Wyslij CV lub zadzwon 063 903 64 98

Вакансии в категориях
Вакансии по городам

Понравилась вакансия?

Каждый день мы можем присылать вам похожие вакансии по эл. почте.