• 30 октября 2019
  • 2306

Кабмин планирует отменить трудовую книжку к концу года

Дмитрий Дубилет в интервью «Экономической правде» заявил, что в правительстве начали работу над законопроектом об отмене обязательного использования трудовой книжки.

Министр Кабинета министров, глава Пенсионного фонда и министр социальной политики Украины обсудили целесообразность использования бумажной трудовой книжки и пришли к выводу, что в современном мире традиционная трудовая изжила себя.

Отмена пройдет безболезненно, так как все данные уже есть в электронных базах данных. Но если вы захотите, то можете попросить у работодателя продублировать всю информацию в трудовую. После принятия законопроекта никто не будет требовать при трудоустройстве или хранить книжки.


Читайте также

23 комментария

Виталий Кириленко 30.10.2019, 18:21
Осталось отменить медкомиссию на простые профессии и отчёт в военкомат, это пережиток совка.
Алексей Балашов 05.11.2019, 17:21
ага и пенсию отменить а взносы оставить
Оксана Кириченко 05.11.2019, 17:30
Автор статьи не уточнил, что имеется ввиду не отмена трудовой, как таковой, а ведение её в электронном формате, на серверах. И кто из читающих сам не допёр до этого - уточняю. Инфа вся будет та же, только не на бумаге, а в компе
Галина Повідзіон 07.11.2019, 12:00
А комп в чьих руках ? Кому -как! обычному труженнику не до информационной войны, а вор купит все и всех...Кто что задумал, то и осуществляет. Верить нужно только документу с печатями, подписями, которые перепроверялись в твоем присутствии, а не со слов добытчиков...
Сергей Глущенко 05.11.2019, 20:32
Зважаючи на можливість втрати даних під час вірусних атак, злив і маніпуляцію з базами даних - це не найкраща ідея.
Олександр Б 05.11.2019, 23:09
Ооо... всі дані є (Скасування мине безболісно, ​​бо всі дані вже є в електронних базах даних.)
Так, тільки якщо трудову діяльність розпочав нещодавно.
Валерия Гордиенко 05.11.2019, 23:17
«Після прийняття законопроєкту ніхто не буде звимагати при працевлаштуванні або зберігати книжки». Мова зростає...
Катерина Булаєва, контент-менеджер Work.ua 06.11.2019, 10:09
Валеріє, дякуємо за уважність! Виправили :)
Елена Ищук 05.11.2019, 23:45
Бессмысленная идея и с данными хранения в компе .могут по ошибки удалится
Елена Борута 05.11.2019, 23:50
Медкомиссию тоже нужно будет упростить, все данные в электронном виде при запросе работодателя...
Ирина Мягкова 06.11.2019, 08:14
Вот мне, как кадровику интересно, повышение, перевод должности и т.д куда вносить? Человек пришёл на работу простым менеджером и через год стал начальником отдела, куда его вписать? Увидят в отчётах при увольнении?
Сергей Редчиц, Амадеус Украина, иностранное предприятие 06.11.2019, 09:31
До кінця року можуть скасувати Кабмін.
Evgenija Krasova 06.11.2019, 09:40
на то и расчет)))
Елена, Версия-Люкс, ООО 06.11.2019, 09:48
Кто-то, что-то не дописал, не довносил и человеку пенсию не правильно расчитали и насчитали.
Владимир Дуков 06.11.2019, 17:52
И пенсии тоже надо отменить, но это всё в недалёком будущем нас ждёт.
Галина Повідзіон 07.11.2019, 09:12
Країна в злиднях. А в злиднях тому, що всякому приходять в голову абсурдні ідеї, які приймаються без вагань, прорахунків і аналізів, що призводить не до дальшого розвитку, а до занепаду. Після ВВвійни країна ставала на ноги самостійно, докладалася маса зусиль, аби оновити економіку, сільське господарство. В результаті цього країна вичухалася з розрух. Тоді почали думати про покращення життя народу, приймалися в маса рішень, направлені на задоволення людини. Запрацювали заводи, фабрики, колгоспи....люди змогли отримувати яку не яку, але стабільну зарплату. Діти стали вчитися в вищих учбових закладах і лікуватися в лікарнях безкоштовно. Кожна сім'я могла за дві зарплати хоч раз в рік поїхати відпочивати на море... І все потихеньку розвивалося, покращувалося...То скажіть, чому все це раптом стало поганим? Та тому, що знайшлися козли, які стали все заперечувати, ганити, ламати через коліно- не довго думаючи до чого все це приведе. А привело до того, що квітучу, сильну державу перетворили в осередок жалюгідного жебрацтва. Заводи, фабрики, сільське господарство розрушили, розкрали, довели до їх повного занепаду. По всій країні тепер стоять недобудовані проекти, люди втратили роботу! але появилася категорія нуворишів, які забажали стати капіталістами на сльозах мільйонів...І ось ці нувориші тепер висунулися в депутати, міністри, президенти, і на простий народ їм плювати! Щоб возвеличитися і отримувати великі зарплати придумують таке, від чого у народу волосся на голові стає дибом. У три-четверті населення немає грошей виживати, не те що розквітати, а у них мільйоні зарплати за колупання в носі і строчіння абсурдних документів. Дальше вже нікуди! Але їм і цього мало - тепер стало потрібним відібрати у народу копійчану пенсію, бо немає трудових книжок і ти нікому нічого не докажеш, а розраховувати на техніку, яку легко зруйнувати різними вірусами …. і ти вже ніхто, і звати тебе -ніяк ! Треба оцих видумщиків нових рішень, положень перевірити на появу у них мільйонних статків і посадити на зарплати і пенсії простих людей, а не слухати їх бздури! Країна в стані ВВвійни, займає задні позиції африканських країн, а деякі іді..и планують про збільшення своїх статків...Та всіх мільйонерів потрібно посадити в тюрми, а їх кошти направити на відновлення безкоштовного лікування і т.д.
Олександр Наконечний, Наконечний О.В., ФОП 14.11.2019, 23:49
Вам просто пощастило (певний період часу), прожити при певному режимі, де можливість поїхати на відпочинок раз у рік була через оплату (10 %) від вартості путівки ітд, зрозумійте час диктує вимоги до змін, і не помиляється тільки той хто нічого не робить
Анатолий Криволап 07.11.2019, 09:18
Цікаво як при працевлаштуванні перевірити трудовий стаж за професією, та хто буде вносити коригування в "Е" книжку. Враховуючи яке обладнання використовується для зберігання та мережі наших хакерів цікаво коли "ляже" сервер що тоді робити?
Галина Повідзіон 07.11.2019, 11:54
У нас поки-що хакери управляють технікою, а не Закон і дисципліна...Задумана програма не на користь простого трудяги, а на тих, хто поприписував собі стажі, зарплати, а тепер хоче сховати кінці в воду...Це чистої води шарлатанство! І пропонують такі нововведення самі шарлатани, яких першими треба перевірити по всім статтям...не дати їм приховати свій обман, і уникнути відповідальності за брехню!
Галина Повідзіон 07.11.2019, 09:21
Скасування трудових книжок може і прийде, для когось, безболісно, але більшість народу стане НІКИМ! Жулік завжди знайде як добратися до корита влади, але не проста людина...Спочатку країну потрібно підняти з колін, відновити планову економіку, дати кожній людині шанс працювати, хоч і до 80-ти років, а тоді щось вводити нове...
Галина Ланска 07.11.2019, 09:24
Якщо дані вірус не з'їсть, то можно і відмінити.
Галина Повідзіон 07.11.2019, 11:47
Сто раз відмір, один - відріж. А ми тільки починаємо думати- як відміряти...Спішити треба ПОВІЛЬНО!
Геннадій Білик 09.11.2019, 02:19
Так і стоїть в трудовій запис проходження практики, так що якось фіолетово.