Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
  • 9 августа 2022
  • 14719
  • 20

Бесплатное IT-обучение от Минцифры: начался набор, как податься

Министерство цифровой трансформации Украины объявило о старте приема заявок на проект IT Generation — это возможность бесплатно получить IT-специальность. Work.ua рассказывает, как подать заявку и когда будут результаты отбора.

Проект IT Generation реализуется Минцифрой в партнерстве с компанией Binance Charity и Львовским IT-Кластером.

Партнеры составили перечень из 23 школ, которые будут обучать IT-профессиям и объявили о начале приема заявок.

Чтобы стать кандидатом на обучение:

После подачи заявки вы получите письмо от школы с последующими шагами. Прием заявок продлится две недели, первыми учениками станут около 1000 украинцев, сообщают в Минцифре.

Ранее Work.ua детально рассказывал о программе и о том, какие требования предъявляются к кандидатам на бесплатное обучение: украинцы 21-60 лет без формального ІТ-образования, без квалификации и опыта в области ІТ и со знанием английского языка.


Читайте также

20 комментариев

Olga Goncharuk 09.08.2022, 17:31
Как я благодарна Вам за информацию (!) Нет даже слов выразить
огромную благодарность!
БУДЬТЕ ЗДОРОВЫ И БЛАГОПОЛУЧНЫ!
Тетяна Кравченко 09.08.2022, 18:17
Дуже дякую. Це корисна інформація
Анна Ціра 09.08.2022, 18:18
Чи буде нове покоління акселеровано так? Ознайомилася з пропозиціями, але примус обов'язковості бійцівства за українське зупиняє усі добровільності мною. Чи готова я впрягтися у ярмо новими умовами, то це не хвилює свободне демократичне суспільство. Ще більше треба поневолення та де ПЗ для менталітету, щоб легше могли управляти вами. Це мрії і прагнення?
Eugene Zu 09.08.2022, 19:29
Ви це с перекладачем писали це що за мова ? , робот чи ІІ ...
Ірина Коломійчук 09.08.2022, 18:19
Як зареєструватися?
Ніна Зонь 09.08.2022, 19:21
Дякую за інформацію!
Олександр З 09.08.2022, 19:40
А чого не допускають тих у кого є певні знання в IT?
Ви тут розказуєте казочки про підняття економіки україни - а самі відкидаєте варіант взяти на навчання ІТ спеціалістів які наприклад хочуть вивчити інший напрям в ІТ. Їм же це начання дасться набагато легше і швидше. Чим тим хто ні БУМ БУМ в цьому...
Olga Goncharuk 09.08.2022, 20:12
Шановний, є речі в яких ви "не бум-бум", якщо ви задаєте такі вопроси...
Хто вам заважає удосконалюватися? Це просто - інша програма. Інший сегмент рішення інших соціальних проблем. Всього найкращого
Станислав Мелехин 09.08.2022, 19:45
А зачем обязательная регистрация на бирже криптовалют? Как это относится к обучению в ИТ?
Севиля Караева 09.08.2022, 21:36
Binance оплачивают этот банкет. Финансирование происходит за счет их гранта.
Дмитрий Баринов 10.08.2022, 11:01
Очень просто.
~250 000 "розумників-свічерів" кинутся на биржу получить крипто-аккаунт... там их и обработают... Binance умеет))
разводить мосты в Париже)))
Сергей Черников 09.08.2022, 20:35
А если мне уже за 60?
Роман Зозуля 09.08.2022, 21:39
дякую за інф.куда звертатись?
Михаил Нечипорук 20.08.2022, 12:43
Че ты дякуешь, читать не умеешь по украински? Написано же всё.
Виталий Козлюк 09.08.2022, 23:05
Хоть 1 Надежда осталась ...
Дмитрий Баринов 10.08.2022, 10:57
Це все маячня. Безкоштовно вчить ніхто небуде, це поперше.
По друге це смішно! бо на фронтенд-розробника вчать за 8 місяців!!!
Будь який "толковый" фронтендер вам скаже чітко .... Вчитись 1,5 року, кожного дня... і звісно це коштуе від 2000$
Ну і по трете... Англійська мова))
Олена Миськовець 10.08.2022, 13:18
Це як світло у кінці тунелю. Нове покоління, це те, за що ми зараз боремося - цінуємо, коли щось віддаємо і отримуємо від цього задоволення. Я вірю, що можуть навчати і безкоштовно. Дякую Вам, мирного неба нам усім
над головою.