Резюме от 13 января 2019

Мороз Вячеслав Петрович

Специалист по взысканию проблемной, банковской задолженности, 10 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
36 лет
Город:
Житомир

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Мороз В'ячеслав Петрович
Дата народження: 04 січня 1983 року
Розлученний, маю двох дітей.
тел: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Освіта:
2003-2005 р.р. - Житомирська філія Університету Сучасних знань, спеціальність «Господарське право України», отримав диплом бакалавра.
2000-2003 р.р. - Житомирський комерційний технікум, спеціальність «Правознавство», отримав кваліфікацію «молодший спеціаліст».
1990-2000 р. р. - Загальноосвітня школа №10 міста Коростень.
Професійна діяльність:

Відділення ПАТ «ЕНЕРГОБАНК».
08.08.2011 р. – 27.02.2015 - юрисконсульт відділу позовної роботи ПАТ «Енергобанк»:
Підготовка претензії (вимог) та направлення позовних заяв до суду стосовно стягнення боргу з боржників, супроводження кредитних справ в судах м. Житомира, Житомирської області та в Господарському суді Житомирської області, супроводження кредитних справ на стадії виконавчого провадження, внутрішніх справ, прокуратури.

Житомирська філія АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК».
01.04.2010 р. - 13.05.2011 р. - начальник юридичного відділу:
Здійснення розгляду заявок фізичних та юридичних осіб на отримання кредитів, підготовка юридичних висновків, кредитних договорів, договорів поруки, договорів застави (рухомого майна), договорів іпотеки пов'язаних із забезпеченням зобов'язань позичальників, здійснення контролю за їх виконанням, проведення роботи з «проблемними» позичальниками щодо повернення боргу банку, підготовка договорів оренди (приміщення, банкоматів), надання консультацій клієнтам та працівникам філії з правових питань, підготовка та направлення позовних заяв до суду стосовно стягнення боргу з боржників, супроводження кредитної справи в судах м. Житомира та Житомирської області, співпраця з органами ДВС, внутрішніх справ, прокуратури.

Житомирське відділення ПАТ «Банк Національний кредит».
27.02.2008 р - 25.03.2010 р. – юрисконсульт:
Приймання участі у судових засіданнях стосовно розгляду цивільних справ в Богунському (Корольовському) районному суді м. Житомира за позовами клієнтів банку про стягнення коштів та відшкодування моральної шкоди за депозитними договорами, по розгляду цивільних справ за апеляційними скаргами в Апеляційному суді Житомирської області, по розгляду господарських справ в Господарському суді Житомирської області по справам клієнтів юридичних осіб про розірвання договорів на розрахунково - касове обслуговування та відшкодування збитків (по депозитним договорам юридичних осіб), по розгляду господарських справ за апеляційними скаргами в Житомирському апеляційному господарському суді та Вищому господарському суді України. Підготовка та направлення претензії (вимоги) боржникам стосовно сплати сум простроченої заборгованості (загальної суми боргу). Підготовка т,а направлення позовних заяв до суду стосовно стягнення боргу з боржників, приймання участі у розгляді цивільних справ; співпраця з органами ДВС, внутрішніх справ, прокуратури.

Комунальне підприємство по експлуатації штучних споруд м. Житомира.
27.07.2006 р. - 24.01.2008 р. – юрисконсульт:
Приймання участі у розгляді Господарського суду Житомирської області справи про банкрутство Комунального підприємства по експлуатації штучних споруд, у підготовці та проведенні тендеру по закупці автотранспортного засобу відповідно до цільової програми. Підготовка договорів підряду по наданню послуг для фізичних та юридичних осіб, підготовка та направлення претензій (вимоги) боржникам стосовно сплати боргу перед підприємством, позовних заяв до суду, участі у судових засіданнях.
Володіння комп'ютером:
Операційна система Windows ХР, пакет Місгоsoft Оffiсе , Іпternet Ехрlогег, ЛІГА.
Знання мов: українська, російська , англійська - зі словником.
Особисті якості: вміння працювати з людьми , відповідальність, пунктуальність, наполегливість.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категориях
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: