Резюме от 13 января 2019 PRO

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/2411977/

Начальник відділу, юрисконсульт

Полная занятость.

Город:
Сумы
Готов переехать в:
Киев

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Провідний юрисконсульт

с 06.2016 по наст. время (2 года 7 месяцев)
Банки

Повернення заборгованості фізичних та юридичних осіб, плануванні та проведенні заходів спрямованих на врегулювання кредитної заборгованості шляхом добровільного та примусового стягнення.
Безпосередня робота з боржниками, претензійна і позовна робота в судах, робота з державною виконавчою службою щодо виконання рішень суду.

Приватний підприємець

с 11.2014 по 07.2016 (1 год 8 месяцев)
ФОП, Сумы (Громадське харчування)

Відкриття закладу громадського харчування Кафе з нуля. Підведення комунікацій (газ, світло, вода), реєстрація підприємця, касового апарату, робота з контролюючими органами, підбір персоналу, щоденний контроль і моніторинг діяльності закладу, складання меню, закуп продуктів, оформлення ліцензії на горілчані напої.

Головний економіст; т.в.о. начальника аналітичного відділу Департаменту по роботі з проблемними активами

с 07.2013 по 08.2014 (1 год 1 месяц)
ПАО «Банк Форум» (Центральний офіс), Киев (Банк)

Аналіз роботи Департаменту по роботі з проблемними активами. Підготовка звітів, для керівництва про стан роботи з проблемною заборгованістю корпоративного та роздрібного бізнесу. Контроль виконання запланованих заходів з погашення заборгованості. Складання та контроль виконання бюджету витрат на примусове стягнення і контроль закриття дебіторської заборгованості за даними витрат . Підготовка та розрахунок матеріальної мотивації щодо стягнення проблемної заборгованості по Департаменту. Підготовка висновків для списання безнадійної кредитної та дебіторської заборгованості за рахунок страхового резерву Банку. Підготовка матеріалів та доповідь на Кредитному комітеті з питань примусового стягнення, добровільної реалізації заставного майна, зниження процентної ставки, надання реструктуризації, переуступку заборгованості 3-тім особам. Підготовка протоколів Кредитного комітету з даних питань і контроль їх виконання. Складання аналітичної інформації, у вигляді довідок, таблиць і презентацій, для прийняття оптимальних рішень по ситуації, що склалася в регіонах. Підготовка аналітичних довідок і даних для аудиторських компаній, перевіряючих організацій. Підготовка , укладання та супроводження договорів укладених з зовнішніми юридичними компаніями з питань роботи з проблемними активами роздрібного та корпоративного бізнесу. Робота з супроводу портфеля роздрібного бізнесу переданого на супровід колекторським компаніям. Розробка нормативної бази Департаменту (Політика і стратегія Департаменту по роботі з проблемними активами, Положення про мотивації за повернення ПА роздрібного та корпоративного бізнесу, Положення про закупівлю юридичних послуг і т.д.)

Т.в.о. начальника аналітичного відділу Департаменту правового забезпечення; головний юрисконсульт; головний фахівець

с 03.2011 по 07.2013 (2 года 4 месяца)
АТ «Ерсте Банк» (м. Київ, Центральний офіс), (Банк)

Аналіз роботи Департаменту з проблемною заборгованістю. Підготовка звітів , для керівництва про стан роботи з проблемною заборгованістю (до судова та судова робота , судові засідання , виконавче провадження, банкрутство). Контроль виконання запланованих заходів з погашення заборгованості. Складання та контроль виконання бюджету витрат на примусове стягнення і контроль закриття дебіторської заборгованості за даними витрат. Підготовка та розрахунок матеріальної мотивації щодо стягнення проблемної заборгованості по Департаменту. Контроль роботи регіональних підрозділів з правоохоронними органами (подача заяв, проведення виїмок документів і т.д.), з майном прийнятим на баланс Банку (збір документів по об'єктах , інформація про стан роботи з даним майном і планованої його продажем ), дотримання термінів подачі виконавчих документів для виконання в ДВС. Робота з ДРОРМ (внесення інформації, змін, отримання витягів ). Контроль надходження і розподілу грошових коштів, які надходять з ДВС. Підготовка висновків для списання безнадійної кредитної та дебіторської заборгованості за рахунок страхового резерву Банку. Підготовка матеріалів та доповідь на Кредитному комітеті з питань примусового стягнення, добровільної реалізації заставного майна, зниження процентної ставки, надання реструктуризації. Підготовка протоколів Кредитного комітету з даних питань. Складання аналітичної інформації, у вигляді довідок, таблиць і презентацій, для прийняття оптимальних рішень по ситуації, що склалася в регіонах. Підготовка аналітичних довідок і даних для аудиторських компаній, перевіряючих організацій, за запитами Ерсте Групи. Контроль операційних ризиків по Департаменту та підготовка звітності для Ерсте Групи (Відень). Супровід і підтримка роботи Електронного реєстру проблемних кредитів, електронної бібліотеки судових рішень. Допомога регіональним підрозділам у зборі інформації та перевірці проблемних позичальників. Супровід договорів працівників прийнятих за договорами підряду. Супровід роботи з портфелем проданих кредитів колекторської компанії (підготовка первинного пакету документів та переліку кредитів для продажу , передача оригіналів виконавчих документів).

Менеджер з підтримки клієнтів; менеджер по роботі з клієнтами Сумського регіонального корпоративного центру

с 11.2007 по 03.2011 (3 года 4 месяца)
АТ «Ерсте Банк», м. Суми, Сумы (Банк)

Начальник відділу валютного контролю

с 09.2006 по 11.2007 (1 год 2 месяца)
Філії „Сумська дирекція” АТ „ІНДЕКС-БАНК”, Сумы (Банк)

Провідний економіст відділу індивідуального бізнесу

с 02.2006 по 08.2006 (6 месяцев)
Сумська філія АКБ «ФОРУМ», Сумы (Банк)

Головний економіст комерційного кредитування юридичних осіб

с 10.2005 по 02.2006 (4 месяца)
Філія „Сумська дирекція” АТ „ІНДЕКС-БАНК”, Сумы (Банк)

Економіст 1-ї категорії депозитного відділу; кредитний інспектор 1-ї категорії

с 05.2005 по 10.2005 (5 месяцев)
ФБ „Фінанси та кредит”, м.Суми, Сумы (Банк)

Головний економіст відділу по роботі з клієнтами; провідний бухгалтер відділу обліку та звітності; провідний економіст економічного відділу

с 03.2004 по 05.2005 (1 год 2 месяца)
Сумська філія АТ „Укрінбанк”, Сумы (Банк)


Образование

Сумський Державний Університет

Магістр з правознавства, Сумы
Высшее, с 09.2016 по 12.2017 (1 год 3 месяца)

Сумський Національний Аграрний Університет

Бакалавр права, Суми
Высшее, с 09.2012 по 02.2014 (1 год 5 месяцев)

Сумський державний університет

Молодший спеціаліст з правознавства, Суми
Неоконченное высшее, с 09.2009 по 02.2012 (2 года 5 месяцев)

Сумський Національний Аграрний Університет (СНАУ)

Магістр з фінансів, Суми
Высшее, с 09.2000 по 05.2005 (4 года 8 месяцев)


Дополнительная информация

Професійні навики і знання
Знання комп'ютера: Windows, MS Office, ОДБ Scrooge, АБС Б2, Finentix, Starcon, робота з державним реєстром обтяжень рухомого майна, Ліга.

Ділові якості:
Робота в команді, розвинуті аналітичні навички, високий рівень особистої відповідальності, цілеспрямованість, комунікабельність, порядність, організаторські здібності, вміння працювати та приймати рішення самостійно, готовність до самовдосконалення, вміння знаходити рішення у складних ситуаціях, наполегливість та вміння досягати результату, лідерські якості, стресостійкість, готовність до роботи в умовах змін, самостійність, бажання навчатись та розвиватись професійно.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: