Резюме от 31 октября 2018 PRO

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/2419638/

Генеральний директор, CEO

Полная занятость.

Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Виконавчий директор

с 11.2017 по 05.2018 (6 месяцев)
Приховано, Київ (промисловість та виробництво)

Основні досягнення:
• Побудовано систему бізнес-процесів планування та контролю організації виробництва, що дозволило забеспечити виробництво за принципом “Just-in-time” (JIT).

Виконавчий директор

с 03.2016 по 07.2017 (1 год 4 месяца)
Приховано, Київ (промисловість та виробництво)

Досягнення:
•Створенне на 100% українське виробництво трансмісійних агрегатів для спеціальної автомобільної техніки (всюдихід).
•Збільшення обсягів виробництва всюдиходів з 1 до 17 на місяць.
Обов'язки:
•Керівництво проектом організації українського виробництва трансміссійнних агрегатів для спеціальної автомобільної техніки (всюдихід).
•Загальне керівництво операційною діяльністю підприємства.

Службовець, керівник проекту

с 08.2014 по 02.2016 (1 год 6 месяцев)
Міністерство Оборони України, Київ (Охрона та безпека)

Генеральний директор

с 02.2009 по 11.2013 (4 года 9 месяцев)
Приховано, Донецьк (Агропромисловий комплекс)

Досягнення:

Реструктуризація з метою оптимізації діяльності групи компаній в агропромисловому секторі;
Доведення завантаження виробничих потужностей до 100% (переробка сировини в обсязі понад [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») тон на рік);
Забезпечення входження виробничого підприємства групи в число 30-ти найбільших виробників в країні;
Збільшення обсягів закупівлі сировини, виробництва та реалізації готової продукції в об'ємі понад 80 млн. дол. США на рік.

Обов'язки:

Забеспечення та контроль за виконанням стратегічних планів діяльності групи підконтрольних підприємств.
Контроль та організація операційної діяльності суміжних виробництв, координація роботи виробничих та комерційних підприємств.
Контроль за формуванням та виконанням річних і місячних планів з продажу та з виробництва.
Організація збуту і планування діяльності, маркетингові дослідження, формування клієнтської бази підприємства.
Оптимізація товарно-сировинних потоків, цін, структури сировини і матеріалів, джерел поставки, логістичних схем, платежів, оцінка впливу зазначених факторів на ефективність виробництва і просування продукції.
Організація планування, розробки та реалізації проектів модернізації виробництва, впровадження нових технологій і освоєння нових видів продукції.

Генеральний директор

с 07.2002 по 11.2008 (6 лет 4 месяца)
Приховано, Донецьк (Промисловість та виробництво)

Досягнення:

Виведення підприємства зі стану збитковості та технічної відсталості;
Організація повного бізнес-циклу промислового виробництва;
Доведення підприємства до рівня 3-го підприємства в країні за загальними обсягами виробництва (понад 50 млн. дол. США на рік) і прибутковості;
Доведення підприємства до рівня 1-го підприємства в країні за обсягами виробництва промислової продукції з використанням гумово-технічних технологій.

Обов'язки:

Організація розробки стратегічного плану розвитку підприємства. Забеспечення та контроль за виконанням стратегічного плану розвитку підприємства.
Організація операційної діяльності виробництва, координація виробничих підрозділів. Формування річних і місячних планів виробництва, контроль над технологічними процесами, організація роботи цехів основного і допоміжного виробництв. Організація та координація роботи підрозділів в рамках технічних нарад для вирішення поточних і перспективних виробничих, технологічних і технічних питань.
Розробка фінансової стратегії і фінансової структури, організація взаємодії фінансових служб з комерційними та виробничими. Аналіз фінансово-господарської діяльності, консолідація управлінської та фінансової звітності, оптимізація витрат і податків, оптимізація собівартості. Постановка процесу бюджетування, формування бюджетів, консолідований бюджет, контроль виконання бюджетів.
Розробка та впровадження системи критеріїв оцінки економічної ефективності підрозділів підприємства. Впровадження цієї системи, подальший контроль показників.
Організація збуту і планування діяльності комерційних підрозділів, маркетингових досліджень, формування клієнтської бази підприємства, збільшення обсягів продажів. Оптимізація товарно-сировинних потоків, цін, структури сировини і матеріалів, джерел постачання, логістичних схем, платежів, оцінка впливу зазначених факторів на ефективність виробництва і просування продукції.
Організація планування, розробки та реалізації проектів модернізації виробництва, впровадження нових технологій і освоєння нових видів продукції. Розробка та впровадження нормативно-технологічних карт.


Образование

Swiss Business School

Executive Business Administration, Executive MBA, Цюріх
Высшее, с 09.2001 по 09.2003 (2 года)

Донецькій Державний Університет

Економіко-правовий, правознавство, Донецк
Высшее, с 09.1991 по 07.1996 (4 года 10 месяцев)


Знание языков

  • Украинский — свободно
  • Русский — свободно
  • Английский — выше среднего

Дополнительная информация

РЕЗУЛЬТАТИ ТА ДОСЯГНЕННЯ

Організація повного бізнес-циклу промислового виробництва, виведення підприємства зі стану збитковості та технічної відсталості, доведення підприємства до рівня третього підприємства в країні за загальними обсягами виробництва і прибутковості і першого місця по виробництву промислової продукції з використанням гумово-технічних технологій.
Реструктуризація з метою оптимізації діяльності групи компаній в агропромисловому секторі виробництва соняшникової олії. Доведення завантаження виробничих потужностей до 100%. Забезпечення входження виробничого підприємства групи в число 30-ти найбільших виробників в країні.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: