Резюме от 1 декабря 2021 PRO

Ляльченко Володимир Володимирович

Директор, начальник відділу, зам. нач. безпеки, ревізор, зав. складом, 15 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
49 лет
Город:
Черновцы

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь. Доступ к контактам — от 390 грн.


Опыт работы

Зав. складом

с 06.2018 по 06.2021 (3 года)
ТОВ ШАТІС, Чернівці (Всё для дома,котлы,бойлера,радиаторы,канализация и др.)

Здійснював контроль над роботою комірників, які охоплюють приймання, зберігання і відпуск товарно-матеріальних цінностей на складі, їх розміщення з урахуванням найбільш раціонального використання складських площ, полегшення і прискорення пошуку необхідних матеріалів, впровадження роботи з системою адресного зберігання, штрихкодування, проведення інвентаризації. Організація роботи с підлеглим колективом. Ведення обліку складських операцій, встановленої звітності. Брав участь у проведенні інвентаризацій товарно-матеріальних цінностей. Побудова команди. Табелювання. Організація вантажно-розвантажувальних робіт.

Зав.складом МДФ,комірник.

с 09.2014 по 06.2018 (3 года 9 месяцев)
Завод:ТОВ"Меблі Стиль", "Аплот", "Вікна Стиль", c.Великий Кучурів (Виготовлення меблів, броньованих дверей та м/п вікон.)

Планування діяльності складу згідно графіків,контролювання залишків та замовлення товару на склад.Співпраця з відділом постачання товарів,виробництвом та бухгалтером. Приймання товарно-матеріальних цінностей та видача їх на виробництво,контролювання та ведення обліку складських операцій. Комплектация фурнітури.Інвентаризації.Організація роботи с підлеглим колективом.Комплектація та економія товару для заощадження коштів підприємства.

Зам.начальника служби безпеки по обліку і контролю товару

с 07.2007 по 08.2014 (7 лет 1 месяц)
ТОВ "ГРУ" Гіпермаркет., Чернівці (Торгівля)

Здійснював керівництво над ревізорами, слідкував за обліком,постачанням, поверненням,фіз-обміном, та своечасним списанням товару. Інвентаризації всіх груп товару.Табель по відділу.Подання звітів щодо діяльності відділу.Службове розслідування по крадіжкам та недостачам.

Зав.складом за сумісництвом

с 02.2001 по 12.2007 (6 лет 10 месяцев)
ТОВ "Профсервіс", Чернівці (Торгівля)

Планування діяльності складу згідно графіків,постачання товарів,здійснення та приймання товарно-матеріальних цінностей,додержання режимів зберегання,контроль та ведення обліку складських операцій.

Головний товарознавець, зав. склада

с 10.2000 по 04.2007 (6 лет 6 месяцев)
Чернівецька торгово-гуртова база "ОСС", Чернівці (Торгівля)

Організація раціонального товаропостачання,організація вивчення та аналіз динаміки попиту населення на товари,ведення обліку товарних фондів та контроль за виконанням постачальниками договірних забовязань.

Начальник відділу збуту

с 01.2000 по 10.2000 (9 месяцев)
ТОВ "Прогрес", Чернівці (Торгівля (меблі))

Контроль за виконанням постачальниками договірних забовязань,якістю матеріалів і виробів,що надходять. Організація оперативного обліку руху матеріальних ресурсів,контроль за діяльностю складського господарства. Визначення цін на продукцію та реалізація,контроль за виконанням плану реалізації продукції,розборка поточних і перспективних планів.

Комерційний директор

с 02.1995 по 12.1999 (4 года 10 месяцев)
ООО "ЮКОН" м.Одеса (Торгівля)

Здійснення керівництва господарського-фінансової діяльністі підприємства у питаннях матеріально-технічного постачання,збуту продукції,забезпечення ефективного викоростання матеріальних і фінансових ресурсів,зниження їх витрат,контроль за виконанням плану реалізації продукції,розборка поточних і перспективних планів.

Директор

с 06.1993 по 02.1995 (1 год 8 месяцев)
МП Маркетінг Мікс, м.Одеса (Торгівля)

Організація роботи і ефективна взаємодія виробничих одиниць,визначення.формулювання,планнування,здійснення і коордінація всіх видів діальності,вживання заходів щодо забезпечення кваліфікованних кадрів,направлення діяльності персоналу на досягнення високих економічних та фінансових результатів,контроль за виконанням плану реалізації продукції,розборка поточних і перспективних планів.


Образование

Одесский институт управления и менеджмента

Менеджмент и управления организации., г.Одесса
Неоконченное высшее, с 1995 по 1997 (2 года)

Навчальний комбінат-938

Крановщик башенный, г.Воронеж
Среднее специальное, с 1990 по 1992 (2 года)

СПТУ

Электросварщик, м.Чернівці
Среднее специальное, с 1987 по 1990 (3 года)


Дополнительное образование

Одесский институт управления и менеджмента (2 года.)


Профессиональные и другие навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Користувач 1C
  • Ведення переговорів, вміння домовлятись. (20 лет опыта)
    Продвинутый, использую в настоящее время.

Знание языков

  • Греческий — начинающий
  • Украинский — выше среднего
  • Русский — свободно
  • Немецкий — начинающий

Дополнительная информация

Легко навчаюсь,відповідальний, дисциплінований, порядний,пунктуальний, урівноважений,винахідливий в пошуку оптимального рішення задач, вимогливий і принциповий,вмію створити позитивний психологічний комфорт в колективі, свої погляди відстоюю активно та аргументовано, доброзичлива та комунікабельна людина, вмію аналізувати та логічно мислити.


Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: