Резюме от 12 февраля 2019

Никитюк Оксана Петровна

Адміністратор

Полная занятость, неполная занятость.

Возраст:
46 лет
Город:
Ровно

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Никитюк Оксана Петрівна

Никитюк Оксана Петрівна
1973 р. н., заміжня, донька 21 р., освіта вища (у 1996 р. закінчила УДАВГ за спеціальністю «Інженер-будівельник»).
З 2016 р. - реєстратор медичний інформаційно-аналітичного відділу Обласного центру екстреної медичної допомоги. Обов’язки: обробка інформації за кожну добу, що надходить від чергових лікарів (занесення в єдину базу особистих даних, попередніх діагнозів пацієнтів), надання відповідей на запити, щомісячні звіти для певних управлінь.
2008-2011 рр. - помічник керівника ТОВ «Альянс Іншуеренс». Обов’язки: консультування та укладання договорів страхування авто та нерухомості, облік бланків суворої звітності, контроль за наданням рахунків клієнтам, що уклали довготермінові угоди.
2007 р. - заступник директора Рівненської обласної спілки архівістів. Обов’язки: збір та редагування інформації для друкованих видань про історію створення відомих організацій, видатних людей Рівненщини.
2005-2007 рр. - спеціаліст відділу збуту ДП «Лелека-Колор». Обов’язки: збут лакофарбової продукції, розширення бази клієнтів, інформування існуючих клієнтів про зміни асортименту та цін.
2004-2005 рр. - менеджер ТОВ «Украгрохімветсервіс». Обов’язки: забезпечення об’ємів продукції (овочі) для оптового постачання; продаж мінеральних добрив для с/г підприємств; забезпечення вчасного відвантаження продукції.
Ділові якості - відповідально ставлюсь до поставлених завдань, завжди намагаюсь вирішувати непорозуміння дипломатичним шляхом. Позитив ( хоча це і не стосується ділових якостей) – те, що прагну залишати по собі.
Контакти: тел. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»); ел. адреса [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: